Vrijstaande woning te koop: Leeweg 2, Berkel En Rodenrijs

Leeweg 2

Weidebloembuurt, Lansingerland

€ 1.900.000
Buurt Weidebloembuurt, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 292m²
292m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Leeweg 2 in Berkel En Rodenrijs ademt ruimte en rust. Met 292 m² woonoppervlak op een perceel van 1385 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €1.900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Lansingerland.

De buurt: Weidebloembuurt

De buurt Weidebloembuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt telt ruim 1200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 615 meter, Jumbo op 796 meter of Hoogvliet op 934 meter. Basisscholen zoals IKC Cadans Berkel en De Parel zitten om de hoek, op 385 meter. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op 600 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.900.000
Prijs per m²€ 6.507
Woonoppervlakte292m²
Perceeloppervlakte1385m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA+++
BuurtWeidebloembuurt
WijkZuidpolder
GemeenteLansingerland

Locatie

Leeweg 2, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Weidebloembuurt

Inwoners1.230
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Westerwater 2
615m
Jumbo
Westpolderstraat 86
796m
Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
934m

Scholen

68 binnen 5 km

IKC Cadans Berkel
Basisonderwijs · 28 leerlingen
385m
De Parel
Basisonderwijs · 138 leerlingen
386m
Rooms Katholieke Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 544 leerlingen
604m

Veelgestelde vragen

Over Leeweg 2, Berkel En Rodenrijs

Welk energielabel heeft Leeweg 2?

De woning aan Leeweg 2 in Berkel En Rodenrijs heeft energielabel A+++.

Is €1.900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.900.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Berkel En Rodenrijs. De woning heeft een groot perceel van 1385 m² en een energielabel A+++, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar het treinstation is 7,4 km verderop. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver te reizen: Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 2097, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een goede isolatie. Dit is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.