Vrijstaande woning te koop: Lessestraat 1, Heemskerk

Lessestraat 1

Oosterwijk, Heemskerk

€ 795.000
Buurt Oosterwijk, HeemskerkBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 322m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Lessestraat in Heemskerk heeft een eigenzinnige uitstraling. Met 41 m² woonoppervlak op een ruim perceel van 401 m² is het een compacte woning met veel buitenruimte. Het bouwjaar 1961 geeft het huis een klassieke sfeer, en energielabel C betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een woning van deze omvang, maar het perceel en de vrijstaande opzet maken het bijzonder. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Heemskerk voor een vergelijking.

De buurt Oosterwijk

De woning ligt in de buurt Oosterwijk, een wijk met een mix van inwoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Basis is er, maar kan beter. Ik mis een bushalte bij Europaplein. Ligt vaak afval/grofvuil in de straten. Jongeren rijden op fatbikes door het winkelcentrum." De buurt telt ruim 2500 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Het is een zeer stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit op 322 meter. Ook Lidl is dichtbij, op 467 meter. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand: Kindcentrum De Marel op 233 meter en Kindcentrum de Vlinder op 301 meter. Het treinstation ligt op 800 meter, dus je bent zo in de regio. De gemeente Heemskerk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bakker Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 19.390
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte401m²
Bouwjaar1961
EnergielabelC
BuurtOosterwijk
WijkHofland Oosterwijk en Zuidbroek
GemeenteHeemskerk

Locatie

Lessestraat 1, Heemskerk

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Lenneke Baars
09-09-2024
Basis is er, maar kan beter

Ik mis een bushalte bij Europaplein. Ligt vaak afval/grofvuil in de straten. Jongeren rijden op fatbikes door het winkelcentrum.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwijk

Inwoners2.505
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Europassage 21
322m
Lidl
Euratomplein 1
467m
Vomar
Gildenplein 14
929m

Scholen

40 binnen 5 km

Kindcentrum De Marel
Basisonderwijs · 238 leerlingen
233m
Kindcentrum de Vlinder
Basisonderwijs · 183 leerlingen
301m
Kindcentrum De Ark
Basisonderwijs · 110 leerlingen
328m

Veelgestelde vragen

Over Lessestraat 1, Heemskerk

Welk energielabel heeft Lessestraat 1?

De woning aan Lessestraat 1 in Heemskerk heeft energielabel C.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een woning van 41 m², maar het perceel van 401 m² en het feit dat het een vrijstaande woning is, maken het bijzonder. In de buurt Oosterwijk zijn koopwoningen gemiddeld 45% van de woningvoorraad. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Heemskerk om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, dus je kunt makkelijk met de trein reizen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen in de buurt zijn. Supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat valt er te doen in de buurt Oosterwijk?

De buurt heeft een restaurant op 900 meter en een park of plantsoen op 200 meter. Er zijn meerdere supermarkten en scholen dichtbij. Wel geven bewoners aan dat er soms overlast is van afval en jongeren op fatbikes. De bibliotheek is op 1,8 km.

Hoe is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1961 en heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Het woonoppervlak is 41 m², wat compact is, maar het perceel is ruim 401 m². Je kunt de woning zelf bezichtigen om de staat te beoordelen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Kindcentrum De Marel op 233 meter, Kindcentrum de Vlinder op 301 meter en Kindcentrum De Ark op 328 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 1,2 km.

Wat is de sfeer in de buurt?

Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 6. Er wordt genoemd dat de basis er is, maar dat er verbeterpunten zijn zoals een bushalte en afval op straat. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.