Vrijstaande woning te koop: Lijnderdijk 245, Lijnden

Lijnderdijk 245

Lijnden, Haarlemmermeer

€ 1.500.000
Buurt Lijnden, LijndenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 229m²
229m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande nieuwbouwwoning in het groene Lijnden

Deze vrijstaande woning uit 2024 staat in het rustige Lijnden, een dorp in de gemeente Haarlemmermeer. Met 229 m² woonoppervlak en een perceel van 692 m² biedt het veel ruimte. Het energielabel A+++ betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

De buurt Lijnden

Lijnden is een dorp met ongeveer 720 inwoners, waarvan de meeste in eengezinswoningen wonen. Het is er rustig en groen, met veel gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de landelijke sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een dorpse gemeenschap met een hoog percentage koopwoningen.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op twee kilometer afstand, of bij Jumbo en Lidl iets verderop. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool De Punt of G.Th. Rietveldschool, beide op loopafstand. Het treinstation ligt op vijf kilometer, maar de rustige omgeving maakt het een fijne plek om te wonen. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Arjen Ketel Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 6.550
Woonoppervlakte229m²
Perceeloppervlakte692m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtLijnden
WijkLijnden / Boesingheliede
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Lijnderdijk 245, Lijnden

Buurt statistieken

Gegevens uit Lijnden

Inwoners720
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Vomar
Dijkgraafplein 409
1984m
Jumbo
Pieter Calandlaan 808
2140m
Lidl
Dennenlaan 133
2375m

Scholen

39 binnen 5 km

Mr de Jonghschool
Speciaal onderwijs · 117 leerlingen
1644m
Openbare Basisschool De Punt
Basisonderwijs · 378 leerlingen
1984m
G.Th. Rietveldschool
Basisonderwijs · 622 leerlingen
2074m

Veelgestelde vragen

Over Lijnderdijk 245, Lijnden

Welk energielabel heeft Lijnderdijk 245?

De woning aan Lijnderdijk 245 in Lijnden heeft energielabel A+++.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Lijnden. De woning is nieuwbouw (2024) met een zeer zuinig energielabel A+++, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de uiteindelijke verkoop.

Hoe rustig is het in Lijnden?

Lijnden is een rustig dorp met een lage omgevingsadressendichtheid (634 adressen per km²). Het is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen en weinig stedelijke drukte. De meeste voorzieningen, zoals supermarkten en scholen, liggen op twee tot drie kilometer afstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Binnen vijf kilometer zijn er 39 scholen, waaronder basisscholen als Openbare Basisschool De Punt (op 2 km) en G.Th. Rietveldschool (op 2,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,9 km afstand.