Vrijstaande woning te koop: Maandagsewetering 196, Noordwijkerhout
Verkocht onder voorbehoud
KopenNoordwijkVrijstaande woningenMaandagsewetering 196

Maandagsewetering 196

Buitengebied Noordwijkerhout, Noordwijk

€ 1.200.000
Buurt Buitengebied Noordwijkerhout, NoordwijkerhoutBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 350m²
350m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 1973 staat op een perceel van maar liefst 9848 m², midden in het buitengebied van Noordwijkerhout. Het is een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren, met een woonoppervlak van 350 m². De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Vergelijk het aanbod van vrijstaande woningen in Noordwijk om een beeld te krijgen.

Buitengebied Noordwijkerhout

De buurt Buitengebied Noordwijkerhout is een landelijke omgeving met veel groen en rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 45-plussers en een flink aantal huishoudens zonder kinderen. Het is een plek waar je de ruimte hebt, ver weg van de stedelijke drukte. Lees meer over de buurt Buitengebied Noordwijkerhout.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Vomar, op loopafstand om de hoek. Dirk en Lidl zijn ook dichtbij, twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is er de Rooms Katholieke Basisschool St Victor, op vijf minuten lopen, en De Regenboog op tien minuten. De gemeente Noordwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Laros Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 3.429
Woonoppervlakte350m²
Perceeloppervlakte9848m²
Bouwjaar1973
EnergielabelD
BuurtBuitengebied Noordwijkerhout
WijkNoordwijkerhout Buitengebied
GemeenteNoordwijk

Locatie

Maandagsewetering 196, Noordwijkerhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noordwijkerhout

Inwoners1.830
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Vomar
Kornoeljelaan 2
534m
Dirk
Dorpsringweg 2
987m
Lidl
Dorpsstraat 4
1029m

Scholen

30 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool St Victor
Basisonderwijs · 476 leerlingen
534m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
933m
Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof
Basisonderwijs · 463 leerlingen
1078m

Veelgestelde vragen

Over Maandagsewetering 196, Noordwijkerhout

Welk energielabel heeft Maandagsewetering 196?

De woning aan Maandagsewetering 196 in Noordwijkerhout heeft energielabel D.

Is €1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar gezien het enorme perceel van 9848 m² en de woonoppervlakte van 350 m² is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning in het buitengebied van Noordwijkerhout. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit type woning schaars is, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Noordwijkerhout, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste ritten. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,6 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar de rust en ruimte maken dit meer dan goed.