Vrijstaande woning te koop: Maasstraat 26, Kessel
Verkocht onder voorbehoud

Maasstraat 26

Kessel Eik-centrum, Peel en Maas

€ 500.000
Buurt Kessel Eik-centrum, KesselBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 442m²
442m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Maasstraat 26 in Kessel ademt geschiedenis. Gebouwd in 1915, met een flinke oppervlakte van 442 m² en een perceel van 1170 m², is het een plek met ruimte en potentie. De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Peel en Maas voor een vergelijking.

Kessel Eik-centrum

De woning ligt in de buurt Kessel Eik-centrum, een rustige kern met zo'n 590 inwoners. Het is een dorpse omgeving waar veel gezinnen wonen: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken van een hechte, kleinschalige gemeenschap.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,2 km afstand, of bij de SPAR op 3,4 km. Kindcentrum Eikerwijs, een basisschool, ligt op slechts 126 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 400 meter. De gemeente Peel en Maas biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hermans Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 1.131
Woonoppervlakte442m²
Perceeloppervlakte1170m²
Bouwjaar1915
EnergielabelG
BuurtKessel Eik-centrum
WijkKessel-Eik
GemeentePeel en Maas

Locatie

Maasstraat 26, Kessel

Buurt statistieken

Gegevens uit Kessel Eik-centrum

Inwoners590
Mannen53%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Baarskampstraat 29
2243m
SPAR
Hoogstraat 7
3352m
PLUS
Past. Vranckenlaan 18A
3785m

Scholen

9 binnen 5 km

Kindcentrum Eikerwijs
Basisonderwijs · 41 leerlingen
126m
Rooms Katholieke Basisschool Het Spick
Basisonderwijs · 129 leerlingen
1635m
KC LEEF
Basisonderwijs · 215 leerlingen
2648m

Veelgestelde vragen

Over Maasstraat 26, Kessel

Welk energielabel heeft Maasstraat 26?

De woning aan Maasstraat 26 in Kessel heeft energielabel G.

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 442 m² met een perceel van 1170 m² in Kessel. Het energielabel G betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Peel en Maas om een goed beeld te krijgen.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning uit 1915?

Het bouwjaar 1915 en energielabel G suggereren dat de woning mogelijk niet meer volledig is geïsoleerd. Denk aan enkel glas of een verouderde cv-ketel. De oppervlakte en het perceel bieden veel mogelijkheden voor verbetering.

Hoe is de bereikbaarheid van Kessel?

Kessel ligt landelijk, met een treinstation op 4,9 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (107), wat duidt op een rustige omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de auto of fiets.