Vrijstaande woning te koop: Maasstraat 2D/-BOUWNUMMER, Herten
KopenRoermondVrijstaande woningenMaasstraat 2D/-BOUWNUMMER

Maasstraat 2D/-BOUWNUMMER

Ool, Roermond

€ 620.000
Buurt Ool, HertenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1925 staat in het rustige Herten, een dorp in de gemeente Roermond. Met 206 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 860 m² biedt het volop ruimte. De woning is een bouwnummer, dus je kunt het naar eigen wens laten afbouwen. De vraagprijs van €620.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Roermond.

De buurt Ool

De woning ligt in de buurt Ool, een kleine wijk met 295 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Albert Heijn op 10 minuten lopen. Ook zijn er andere supermarkten zoals Jumbo en Aldi binnen een paar kilometer. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool De Stapsteen op 1,1 km en Hubertusschool op 1,5 km. De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maat Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 620.000
Prijs per m²€ 3.010
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte860m²
Bouwjaar1925
BuurtOol
WijkHerten
GemeenteRoermond

Locatie

Maasstraat 2D/-BOUWNUMMER, Herten

Buurt statistieken

Gegevens uit Ool

Inwoners295
Mannen51%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Ool

Woningvoorraad119
Gem. WOZ-waarde€ 517.000
Koopwoningen82%
Huurwoningen18%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Groene Kruisstraat 8
981m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
2080m
Jumbo
Roersingelpassage 5
2213m

Scholen

34 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Stapsteen
Basisonderwijs · 471 leerlingen
1112m
Hubertusschool
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1516m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
1528m

Veelgestelde vragen

Over Maasstraat 2D/-BOUWNUMMER, Herten

Is €620.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €620.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 206 m² met een perceel van 860 m² in Herten. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, maar vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Herten, op 4,4 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is rustig en goed bereikbaar.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1925 met een woonoppervlak van 206 m² en een perceel van 860 m². Het is een bouwnummer, dus de woning moet nog worden afgebouwd naar eigen wens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool De Stapsteen op 1,1 km en Hubertusschool op 1,5 km. Voortgezet onderwijs is op 5,1 km afstand.