Vrijstaande woning te koop: Mantelappel 35, Hoogezand

Mantelappel 35

De Vosholen-West, Midden-Groningen

€ 725.000
Buurt De Vosholen-West, HoogezandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hoogezand

Deze vrijstaande woning uit 2009 aan de Mantelappel 35 in Hoogezand is een echte blikvanger. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 478 m² biedt het alle ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Midden-Groningen.

De Vosholen-West: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Vosholen-West, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1600 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. De sfeer is er gemoedelijk en kindvriendelijk.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij de Lidl of Aldi om de hoek. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: OBS Theo Thijssenschool en St. Antoniusschool, beide op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het dr. Aletta Jacobs College op loopafstand. De gemeente Midden-Groningen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandsma & De Jong aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 3.836
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte478m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA

Locatie

Mantelappel 35, Hoogezand

Buurt statistieken

Gegevens uit De Vosholen-West

Inwoners1.615
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Gorecht-Oost 6A
984m
Lidl
Gorecht Oost 153j
1030m
Lidl
Noorderstraat 182
1161m

Scholen

19 binnen 5 km

OBS Theo Thijssenschool
Basisonderwijs · 281 leerlingen
316m
St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 377 leerlingen
316m
dr Aletta Jacobs College deelschool VMBO bovenbouw
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
824m

Veelgestelde vragen

Over Mantelappel 35, Hoogezand

Welk energielabel heeft Mantelappel 35?

De woning aan Mantelappel 35 in Hoogezand heeft energielabel A.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hoogezand. De woning is echter groot (189 m²) en heeft een ruim perceel (478 m²), een modern bouwjaar (2009) en een zuinig energielabel (A). Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar de combinatie van kenmerken rechtvaardigt een premium.

Hoe is de buurt De Vosholen-West om in te wonen?

De Vosholen-West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er wonen relatief veel kinderen en het is er veilig (weinig misdrijven). Het park en plantsoen zijn op loopafstand, en voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij. Het is een prettige wijk voor wie van ruimte en rust houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar Groningen en andere steden reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Twee basisscholen (OBS Theo Thijssenschool en St. Antoniusschool) liggen op ongeveer 300 meter. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: het dr. Aletta Jacobs College is op ongeveer 800 meter.

Hoeveel onderhoud vraagt een vrijstaande woning uit 2009?

Een woning uit 2009 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties. Toch blijft regulier onderhoud zoals schilderwerk en dakcontrole nodig.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een matige stedelijkheidsgraad (3 op een schaal van 5). De omgevingsadressendichtheid is 1206 adressen per km², wat betekent dat het rustig is maar niet afgelegen. Je hebt voorzieningen binnen handbereik, maar het is geen drukke stadswijk.

Brandsma & De Jong
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Brandsma & De Jong
brandsmadejong.nl
Bekijk
Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs Hoogezand
huispedia.nl
Bekijk
Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs Hoogezand
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt De Vosholen-West

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMantelappel 35, Hoogezand
Bekijk