Vrijstaande woning te koop: Markeweg 1, Zwinderen

Markeweg 1

Zwinderen, Coevorden

€ 1.085.000
Buurt Zwinderen, ZwinderenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 389m²
389m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1800 ademt historie en rust. Met 389 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 6800 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C. De vraagprijs van €1.085.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Coevorden.

De buurt Zwinderen

Zwinderen is een klein dorp met circa 250 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel gezinnen en ouderen. De buurt Zwinderen heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 35. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 4,3 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Zwarm op 3 km. Ook zijn er andere scholen in de omgeving, zoals de protestants-christelijke De Wegwijzer. De gemeente Coevorden biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Naober Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.085.000
Prijs per m²€ 2.789
Woonoppervlakte389m²
Perceeloppervlakte6800m²
Bouwjaar1800
EnergielabelC
BuurtZwinderen
WijkOosterhesselen
GemeenteCoevorden

Locatie

Markeweg 1, Zwinderen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwinderen

Inwoners250
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Burg. de Kockstraat 61
4270m
PLUS
De Waag 25
6160m
Jumbo
Ingenieur Arjen Vonkweg 6-8
7503m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zwarm
Basisonderwijs · 36 leerlingen
2965m
Protestants Christelijk Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 60 leerlingen
3997m
Esdal College Locatie Oosterhesselen
Voortgezet onderwijs · 189 leerlingen
4724m

Veelgestelde vragen

Over Markeweg 1, Zwinderen

Welk energielabel heeft Markeweg 1?

De woning aan Markeweg 1 in Zwinderen heeft energielabel C.

Is €1.085.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.085.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Zwinderen. Het perceel van 6800 m² en de woonoppervlakte van 389 m² zijn uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct te vergelijken, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van Zwinderen?

Zwinderen is een afgelegen dorp. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,3 km afstand. De auto is dan ook de meest praktische manier om je te verplaatsen. Grote steden als Emmen en Hoogeveen zijn op ongeveer 20 minuten rijden.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De basisvoorzieningen zijn op afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is 4,3 km verderop, en een huisartsenpraktijk op 5,4 km. Basisscholen zijn er binnen 3 tot 5 km. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar Oosterhesselen of Coevorden.