Vrijstaande woning te koop: Mielweg 46, Lunteren
Verkocht onder voorbehoud
KopenEdeVrijstaande woningenMielweg 46

Mielweg 46

Lunteren-Oost, Ede

€ 1.250.000
Buurt Lunteren-Oost, LunterenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 413m²
413m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Lunteren

Deze vrijstaande woning aan de Mielweg 46 in Lunteren is een echte blikvanger. Met 413 m² woonoppervlak en een perceel van 820 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 2005 heeft energielabel B, wat duidt op een goede isolatie. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Ede.

Lunteren-Oost: rustig en groen

De buurt Lunteren-Oost is een rustige woonwijk, omringd door bos. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een rustige buurt, met gemoedelijke en lieve buren!" De buurt telt 1.215 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Meer over de omgeving lees je op de pagina over buurt Lunteren-Oost.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op loopafstand. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar basisschool De Bron, die om de hoek ligt. Het station is twee straten verder. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stroomberg Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 3.027
Woonoppervlakte413m²
Perceeloppervlakte820m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtLunteren-Oost
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Mielweg 46, Lunteren

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.9
Flora
30-11-2023
Het is een rustige buurt, met gemoedelijke en lieve buren!

Ik woon twee minuten lopen vanaf het station, 3 minuutjes fietsen naar de dichtsbijzijnde supermarkt, en 1 minuutje lopen vanaf het bos! Wat wil je nog meer :) De buurt is lekker rustig, maar er is een hoge sociale cohesie en men leeft met elkaar mee!

Buurt statistieken

Gegevens uit Lunteren-Oost

Inwoners1.215
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Coop
Molenparkweg 7
606m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
647m
Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
773m

Scholen

21 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 324 leerlingen
820m
De Sprong
Basisonderwijs · 27 leerlingen
1043m
De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
1216m

Veelgestelde vragen

Over Mielweg 46, Lunteren

Welk energielabel heeft Mielweg 46?

De woning aan Mielweg 46 in Lunteren heeft energielabel B.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Lunteren. De woning is echter zeer ruim met 413 m² woonoppervlak en een perceel van 820 m², en heeft energielabel B. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar het aanbod in deze prijsklasse is beperkt.

Hoe is de buurt Lunteren-Oost om in te wonen?

Lunteren-Oost is een rustige, groene buurt met veel bos in de omgeving. Bewoners waarderen de sociale cohesie en de gemoedelijke sfeer. Het station en supermarkten zijn op loopafstand, en de buurt is veilig met weinig misdrijven.