Vrijstaande woning te koop: Molenstraat 14, Zuidwolde
KopenDe WoldenVrijstaande woningenMolenstraat 14

Molenstraat 14

Zuidwolde kern, De Wolden

€ 579.500
Buurt Zuidwolde kern, ZuidwoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Zuidwolde

Deze vrijstaande woning aan de Molenstraat ademt de rust van het Drentse land. Met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 465 m² is er volop ruimte. Het energielabel A++ maakt de woning zeer zuinig. De prijs van €595.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in De Wolden.

De buurt Zuidwolde kern

Zuidwolde kern is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Bewoners zijn lovend: "gezellig waakt een praten met de buren", zegt een bewoner die er al 72 jaar woont. Een ander noemt het "gezellig, goed contact met de buren". Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 9,68. De buurt Zuidwolde kern telt ruim 5300 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, om de hoek. Ook de Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar basisscholen zoals KC Het Veldboeket, op tien minuten lopen. De gemeente De Wolden biedt verder een restaurant en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hentenaar Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 579.500
Prijs per m²€ 3.311
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte465m²
Bouwjaar1957
EnergielabelA++
BuurtZuidwolde kern
WijkZuidwolde
GemeenteDe Wolden

Locatie

Molenstraat 14, Zuidwolde

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 5 bewoners

10
Herman Gruppen
03-07-2025
Ik woon er 72 jaar in Zuidwolde

gezellig waakt een praten met de buren

9.3
Herman Gruppen
17-05-2025
Gezellig

De buren zijn vriendelijke

9.9
Herman Gruppen
27-12-2024
Prima

Gezellig goed contact met de buren

9.6
Herman Gruppen
23-12-2024
Leuk

Alert

9.6
Herman Gruppen
22-07-2024
Prima

Prima geen probleem met de buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidwolde kern

Inwoners5.360
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 101 A
507m
Aldi
Wethouder Klunderstraat 18
789m
Jumbo
Wethouder Klunderstraat 16
794m

Scholen

1 binnen 5 km

KC Het Veldboeket
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3710m

Veelgestelde vragen

Over Molenstraat 14, Zuidwolde

Welk energielabel heeft Molenstraat 14?

De woning aan Molenstraat 14 in Zuidwolde heeft energielabel A++.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 175 m² met een perceel van 465 m² in Zuidwolde. Het energielabel A++ is een pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt in de gaten te houden.

Hoe is de buurt Zuidwolde kern om in te wonen?

De buurt scoort een 9,68 uit vijf beoordelingen. Bewoners noemen het gezellig en waarderen het contact met de buren. Het is een rustige, dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen met kinderen. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.