Vrijstaande woning te koop: Molenweg 35, Haren Gn

Molenweg 35

Haren-Centrum, Groningen

€ 1.585.000
Buurt Haren-Centrum, Haren GnBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 243m²
94% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 240m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning in Haren

Deze vrijstaande woning uit 1932 ademt karakter en ruimte. Met 243 m² woonoppervlak en een perceel van 820 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim woont. De woning ligt in het centrum van Haren, waar je boodschappen en een terrasje om de hoek vindt. Met een vraagprijs van €1.585.000 is dit een aanzienlijk bedrag, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €605.750. Het is een woning voor wie iets bijzonders zoekt. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Groningen.

Haren-Centrum: rustig en groen

De buurt Haren-Centrum is een rustige, groene wijk met veel oudere inwoners: 35% is 65 jaar of ouder. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens (375) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,7. De sfeer is dorps, met een park of plantsoen op loopafstand (0,4 km). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een beeld van een rustige, wat oudere buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (240 m) of de Aldi (286 m). Ook Ekoplaza en Jumbo zitten op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Brederoschool (2,8 km) en de Groningse Schoolvereniging (2,9 km). Het treinstation is op 1,3 km afstand. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.585.000
Prijs per m²€ 6.523
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte820m²
Bouwjaar1932
BuurtHaren-Centrum
WijkHaren-West en omgeving
GemeenteGroningen

Locatie

Molenweg 35, Haren Gn

Buurt statistieken

Gegevens uit Haren-Centrum

Inwoners1.185
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Haren-Centrum

Woningvoorraad682
Gem. WOZ-waarde€ 355.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 27
240m
Aldi
Jachtlaan 2
286m
Ekoplaza
De Brinken 16
351m

Scholen

30 binnen 5 km

Kentalis Dr. J. de Graafschool
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
2594m
Brederoschool
Basisonderwijs · 473 leerlingen
2767m
Groningse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 857 leerlingen
2949m

Veelgestelde vragen

Over Molenweg 35, Haren Gn

Is de prijs van €1.585.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €605.750, maar dat komt doordat deze woning met 243 m² veel groter is dan gemiddeld (125 m²). De prijs per m² is niet direct te berekenen uit de data, maar vergelijkbare vrijstaande woningen in Haren zijn schaars. De woning is uniek in zijn soort en de prijs weerspiegelt dat.

Hoe is de buurt Haren-Centrum om in te wonen?

Haren-Centrum is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners en een dorps karakter. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en de woningvoorraad bestaat voor 36% uit eengezinswoningen. Voorzieningen zoals supermarkten, een park en een treinstation zijn op loopafstand. Het is een prettige omgeving voor wie van rust en ruimte houdt.