Vrijstaande woning te koop: Molenweg 58, Berkel En Rodenrijs
Verkocht onder voorbehoud

Molenweg 58

Oudeland, Lansingerland

€ 1.695.000
Buurt Oudeland, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze vrijstaande woning uit 2021 staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 245 m² woonoppervlak en een perceel van 748 m² is er volop ruimte voor het hele gezin. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De prijs van €1.695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de schaarste aan vrijstaande woningen in Lansingerland.

De buurt Oudeland

Oudeland is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen en vooral gezinnen. Het CBS telt 85 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,2, wat duidt op een gezinsrijke omgeving. De buurt Oudeland is niet verstedelijkt, met een omgevingsadressendichtheid van 335. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op bijna 1,9 km afstand, of Jumbo op 2,2 km. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals CBS Prins Willem-Alexander op 2 km en Jenaplanschool De Kwakel op 2,1 km. Het voortgezet onderwijs is met Melanchthon Berkroden op 1,3 km goed bereikbaar. De gemeente Lansingerland biedt een groene, rustige woonomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dupree Makelaars Rotterdam op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 6.918
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte748m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtOudeland
WijkRodenrijs
GemeenteLansingerland

Locatie

Molenweg 58, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudeland

Inwoners85
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
Rozenoord 2
1887m
Jumbo
Westpolderstraat 86
2210m
Albert Heijn
Peppelweg 151
2715m

Scholen

71 binnen 5 km

Melanchthon Berkroden
Voortgezet onderwijs · 760 leerlingen
1278m
CBS Prins Willem-Alexander
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1990m
Jenaplanschool De Kwakel
Basisonderwijs · 238 leerlingen
2053m

Veelgestelde vragen

Over Molenweg 58, Berkel En Rodenrijs

Welk energielabel heeft Molenweg 58?

De woning aan Molenweg 58 in Berkel En Rodenrijs heeft energielabel A++.

Is €1.695.000 een realistische vraagprijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2021 met 245 m² woonoppervlak, een groot perceel van 748 m² en energielabel A++. In de buurt Oudeland zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe rustig is de buurt Oudeland?

Oudeland is een zeer rustige buurt met een lage stedelijkheidsgraad (5 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 335. Er wonen vooral gezinnen en er zijn weinig voorzieningen op loopafstand. Het is een landelijke omgeving waar je echt tot rust komt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is CBS Prins Willem-Alexander op 2 km, gevolgd door Jenaplanschool De Kwakel op 2,1 km. Voor voortgezet onderwijs is Melanchthon Berkroden op 1,3 km een optie.