Vrijstaande woning te koop: Nolderweg 4, Linde

Nolderweg 4

Verspreide huizen Linde, De Wolden

€ 1.095.000
Buurt Verspreide huizen Linde, LindeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 344m²
344m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Nolderweg

Deze vrijstaande woning uit 1920 staat in het buitengebied van Linde, een dorp in de kop van Overijssel. Het huis ademt karakter met een woonoppervlak van 344 m² op een enorm perceel van 37.700 m². De prijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste van dit type woningen in de regio. Kijk ook naar vrijstaande woningen in De Wolden voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt: Verspreide huizen Linde

De buurt Verspreide huizen Linde is een landelijk gebied met 475 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen, en de sfeer is rustig en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen rijd je naar de Lidl op 3,5 km afstand, of naar de Jumbo of Albert Heijn op zo'n 4 km. Kinderen gaan naar basisscholen zoals De Langewieke (3,6 km) of het Vechtdal College voor voortgezet onderwijs (3,2 km). Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar de rust is er onbetaalbaar. De gemeente De Wolden biedt een mooi landschap met veel wandel- en fietsmogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boertjes Makelaardij & Hypotheken BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 3.183
Woonoppervlakte344m²
Perceeloppervlakte37700m²
Bouwjaar1920
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Linde
WijkLinde
GemeenteDe Wolden

Locatie

Nolderweg 4, Linde

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Linde

Inwoners475
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Langewijk 154-160
3454m
Aldi
Julianastraat 81
3714m
Jumbo
Markt 32
3879m

Scholen

12 binnen 5 km

Vechtdal College
Voortgezet onderwijs · 466 leerlingen
3194m
Zeven Linden College
Voortgezet onderwijs · 518 leerlingen
3579m
De Langewieke
Basisonderwijs · 295 leerlingen
3583m

Veelgestelde vragen

Over Nolderweg 4, Linde

Welk energielabel heeft Nolderweg 4?

De woning aan Nolderweg 4 in Linde heeft energielabel C.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 1920 met een woonoppervlak van 344 m² en een perceel van maar liefst 37.700 m². In de buurt Verspreide huizen Linde zijn vergelijkbare objecten schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen. Het energielabel C is redelijk voor een woning van die leeftijd.

Hoe is de bereikbaarheid van Linde?

Linde ligt in een landelijk gebied in de gemeente De Wolden. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 13,2 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er supermarkten op 3,5 tot 4 km. De auto is essentieel, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1920?

Een woning uit 1920 heeft vaak karakteristieke details, maar vergt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, dakbedekking en installaties. Vraag bij bezichtiging naar de onderhoudshistorie.