Vrijstaande woning te koop: Noord 8, Wanroij

Noord 8

Wanroij’s Broek buitengebied, Land van Cuijk

€ 875.000
Buurt Wanroij’s Broek buitengebied, WanroijBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 236m²
236m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan de Noord in Wanroij biedt een zeldzame combinatie van woonruimte en grond. Met 236 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 7905 m² is er volop ruimte voor rust en privacy. De woning uit 1987 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De prijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Land van Cuijk.

Wanroij's Broek buitengebied

De woning ligt in de buurt Wanroij's Broek buitengebied, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 605 inwoners, met relatief veel gezinnen: 100 huishoudens met kinderen. Het is een echte eengezinswijk, want 99% van de woningen is een eengezinswoning. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners de buurt ervaren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 953 meter afstand, om de hoek dus. Ook zijn er andere supermarkten zoals Aldi en nog een Albert Heijn op fietsafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Kindcentrum De Sprong op 1,2 km en Basisschool De Klimop op 2,2 km. De gemeente Land van Cuijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,9 km en een bibliotheek op 2,1 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Nooijen, Funda en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 3.708
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte7905m²
Bouwjaar1987
EnergielabelB
BuurtWanroij’s Broek buitengebied
WijkWanroij
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Noord 8, Wanroij

Buurt statistieken

Gegevens uit Wanroij’s Broek buitengebied

Inwoners605
Mannen56%
Vrouwen43%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Lepelstraat 1
953m
Aldi
Wanroijseweg 49a
3166m
Albert Heijn
Markt 15
3861m

Scholen

6 binnen 5 km

Kindcentrum De Sprong
Basisonderwijs · 238 leerlingen
1214m
Basisschool De Klimop (Wilbertoord)
Basisonderwijs · 73 leerlingen
2244m
Basisschool De Schare
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2775m

Veelgestelde vragen

Over Noord 8, Wanroij

Welk energielabel heeft Noord 8?

De woning aan Noord 8 in Wanroij heeft energielabel B.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Wanroij, maar het perceel van 7905 m² is uitzonderlijk groot. Zonder vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt is het lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het energielabel B en het bouwjaar 1987 zijn gunstig, maar de exacte staat van onderhoud is niet bekend.

Hoe rustig is het in Wanroij's Broek buitengebied?

De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) en slechts 58 omgevingsadressen per km². Het is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen en weinig voorzieningen in de directe omgeving. Ideaal voor wie van rust en ruimte houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. Kindcentrum De Sprong ligt op 1,2 km, Basisschool De Klimop op 2,2 km en Basisschool De Schare op 2,8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Merletcollege Mill op 4,2 km of verder.