Vrijstaande woning te koop: Noorder Haaks 9, Den Hoorn
KopenTexelVrijstaande woningenNoorder Haaks 9

Noorder Haaks 9

Verspreide huizen De Kuil Hoornder Nieuwland, Texel

€ 602.000
Buurt Verspreide huizen De Kuil Hoornder Nieuwland, Den HoornBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte op Texel

Deze vrijstaande woning aan de Noorder Haaks in Den Hoorn ademt de rust van het Texelse landschap. Met 128 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van € 602.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Texel van dit formaat.

De buurt: Verspreide huizen De Kuil, Hoornder Nieuwland

De buurt is dunbevolkt met 350 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 41, dat is niet stedelijk. Het is een rustige omgeving met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd. De buurt Verspreide huizen De Kuil, Hoornder Nieuwland is vooral een plek voor wie van stilte houdt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is de SPAR op drie kilometer de dichtstbijzijnde optie. De basisscholen, zoals Dr J P Thijsseschool en Jozefschool Texel, liggen op ruim vijf kilometer. Het treinstation is op 8,8 km afstand. De gemeente Texel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,6 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kortekaas & Kooijman makelaars en taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 602.000
Prijs per m²€ 4.703
Woonoppervlakte128m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen De Kuil Hoornder Nieuwland
WijkHet Oude Land en duingebied
GemeenteTexel

Locatie

Noorder Haaks 9, Den Hoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen De Kuil Hoornder Nieuwland

Inwoners350
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
De Naal 1
3193m
Vomar
Koningdwarsstraat 70
5139m
Albert Heijn
Julianaplein 9
5477m

Veelgestelde vragen

Over Noorder Haaks 9, Den Hoorn

Welk energielabel heeft Noorder Haaks 9?

De woning aan Noorder Haaks 9 in Den Hoorn heeft energielabel A.

Is € 602.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 602.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 128 m² met energielabel A in deze omgeving. De woning ligt in een rustige, dunbevolkte buurt op Texel, wat de prijs mede bepaalt.

Hoe zuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik en de actuele energieprijzen.

Wat voor buurt is Verspreide huizen De Kuil, Hoornder Nieuwland?

Het is een zeer rustige, landelijke buurt met 350 inwoners en een lage bebouwingsdichtheid. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en de gemiddelde leeftijd ligt relatief hoog. Het is een plek voor wie van stilte en ruimte houdt.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 3,2 km. Basisscholen en een kinderdagverblijf liggen op ruim 5 km. Het treinstation is op 8,8 km. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto of fiets.