Noordes 8

Noordesch, Borger-Odoorn

€ 790.000
Buurt Noordesch, BorgerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 298m²
298m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Borger

Deze vrijstaande woning aan de Noordes 8 in Borger ademt ruimte en rust. Met 298 m² woonoppervlak en een perceel van 806 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft isolatie. De vraagprijs van €790.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Borger-Odoorn.

Buurt Noordesch

De woning ligt in de buurt Noordesch, een rustige woonwijk in Borger. De buurt telt 570 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een overwegend koopwijk is met veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Boni, op nog geen tien minuten lopen. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals C.K.C. De Borgh en Montessorischool Borger, beide op loopafstand. Het Esdal College voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Borger-Odoorn biedt een compleet voorzieningenniveau voor het dagelijks leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 790.000
Prijs per m²€ 2.651
Woonoppervlakte298m²
Perceeloppervlakte806m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtNoordesch
WijkBorger
GemeenteBorger-Odoorn

Locatie

Noordes 8, Borger

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordesch

Inwoners570
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Boni
Grote Brink 11a
884m
Aldi
Buinerstraat 8
981m
Albert Heijn
Hoofdstraat 35
990m

Scholen

7 binnen 5 km

C.K.C. De Borgh
Basisonderwijs · 182 leerlingen
1141m
Montessorischool Borger
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1191m
o.b.s. De Meander
Basisonderwijs · 187 leerlingen
1191m

Veelgestelde vragen

Over Noordes 8, Borger

Welk energielabel heeft Noordes 8?

De woning aan Noordes 8 in Borger heeft energielabel B.

Is €790.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €790.000 is aan de hoge kant, maar gezien de royale oppervlakte van 298 m² en het perceel van 806 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in Borger. Het energielabel B is gunstig. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Noordesch om in te wonen?

Noordesch is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een mix van ouderen en gezinnen. Er zijn 570 inwoners, en de meeste woningen zijn koopwoningen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (3 misdrijven in totaal). Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 18,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter van Borger.