Vrijstaande woning te koop: Noordhoek 1, Aagtekerke
KopenVeereVrijstaande woningenNoordhoek 1

Noordhoek 1

Aagtekerke, Veere

€ 745.000
Buurt Aagtekerke, AagtekerkeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 222m²
222m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Aagtekerke

Deze vrijstaande woning aan de Noordhoek in Aagtekerke ademt rust en ruimte. Met 222 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 547 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 1999 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €745.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Veere.

Aagtekerke: een dorp met karakter

Aagtekerke is een rustig dorp op Walcheren, met ongeveer 1170 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, want bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 12 incidenten en een omgevingsadressendichtheid van 181, wat betekent dat het er niet druk is. Meer over de buurt Aagtekerke.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar MCD, dat om de hoek ligt op 345 meter. Ook Albert Heijn is op loopafstand, twee straten verder. Voor de kinderen is de JHR Willem Versluijsschool op zeven minuten lopen, en kinderdagverblijf is ook dichtbij. De gemeente Veere biedt een landelijke omgeving met voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schinkel de Weerd Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 745.000
Prijs per m²€ 3.356
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte547m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtAagtekerke
WijkAagtekerke
GemeenteVeere

Locatie

Noordhoek 1, Aagtekerke

Buurt statistieken

Gegevens uit Aagtekerke

Inwoners1.170
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

MCD
Dorpsplein 17
345m
Albert Heijn
Traverse 2
1389m
Jumbo
Dorpsstraat 20
3411m

Scholen

6 binnen 5 km

JHR Willem Versluijsschool
Basisonderwijs · 188 leerlingen
737m
Archipelschool De Golfslag
Basisonderwijs · 119 leerlingen
1558m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
3499m

Veelgestelde vragen

Over Noordhoek 1, Aagtekerke

Welk energielabel heeft Noordhoek 1?

De woning aan Noordhoek 1 in Aagtekerke heeft energielabel B.

Is €745.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €745.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 222 m² met een perceel van 547 m² in Aagtekerke. Het energielabel B en bouwjaar 1999 zijn gunstige factoren. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Aagtekerke met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,5 kilometer afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn dichtbij. Een supermarkt (MCD) zit op 345 meter, een basisschool op 737 meter en een kinderdagverblijf op 700 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je naar omliggende plaatsen.

Wat is de sfeer in Aagtekerke?

Aagtekerke is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (94%) en koopwoningen (81%). Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Ideaal voor wie van rust en ruimte houdt.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1999?

Een woning uit 1999 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel B wijst op redelijke isolatie. Specifieke onderhoudskosten zijn niet te geven zonder inspectie, maar je kunt rekenen op regulier schilder- en dakonderhoud.

Is de tuin groot genoeg voor een gezin?

Het perceel is 547 m², wat ruim is voor een gezin. Er is voldoende plek voor een speeltoestel, terras en tuin. De exacte indeling van de tuin is niet beschreven, maar de oppervlakte biedt veel mogelijkheden.