Vrijstaande woning te koop: Oosterburen 24, Midsland

Oosterburen 24

Midsland, Terschelling

€ 670.000
Buurt Midsland, MidslandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 66m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan Oosterburen 24 in Midsland ademt historie. Het bouwjaar 1870 geeft het pand een authentieke uitstraling, met een woonoppervlak van 187 m² en een ruim perceel van 476 m². De woning heeft energielabel C, wat voor een huis van deze leeftijd redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €670.000 is dit aanbod marktconform voor vrijstaande woningen in Terschelling.

Midsland: een dorp op het eiland

Midsland is een rustig dorp op Terschelling, met ongeveer 920 inwoners. De bevolking is gemengd: veel 45-plussers en 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Het dorp heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen buurtreview om te citeren. De sfeer is er gemoedelijk, zoals je van een Waddendorp mag verwachten. Meer over de buurt Midsland.

Het dagelijks leven in de straat

Oosterburen ligt in het hart van Midsland. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 66 meter. Ook een restaurant en bibliotheek zijn op loopafstand. Voor kinderen is er basisschool Obs 't Hunnighouwersgat op 111 meter en voortgezet onderwijs 't Schylger Jouw op 222 meter. De gemeente Terschelling biedt een complete eilandgemeenschap.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jan Doeksen Makelaars Terschelling.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 670.000
Prijs per m²€ 3.583
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte476m²
Bouwjaar1870
EnergielabelC
BuurtMidsland
WijkMidsland
GemeenteTerschelling

Locatie

Oosterburen 24, Midsland

Buurt statistieken

Gegevens uit Midsland

Inwoners920
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Oosterburen 2-4
66m
Jumbo
Formerum 16
1426m
SPAR
Lies 15
2742m

Scholen

2 binnen 5 km

Obs 't Hunnighouwersgat
Basisonderwijs · 73 leerlingen
111m
't Schylger Jouw
Voortgezet onderwijs · 104 leerlingen
222m

Veelgestelde vragen

Over Oosterburen 24, Midsland

Welk energielabel heeft Oosterburen 24?

De woning aan Oosterburen 24 in Midsland heeft energielabel C.

Is €670.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €670.000 voor een vrijstaande woning van 187 m² met een perceel van 476 m² in Midsland is marktconform. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1870. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Midsland?

Midsland ligt op Terschelling, bereikbaar per veerboot vanaf Harlingen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 38,3 km afstand (Harlingen). Binnen het dorp zijn de meeste voorzieningen op loopafstand, zoals de supermarkt op 66 meter.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1870?

Een woning uit 1870 kan karakteristieke elementen hebben, maar vergt doorgaans meer onderhoud dan een nieuwbouwhuis. Denk aan dak, fundering en isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisschool Obs 't Hunnighouwersgat (111 m) en voortgezet onderwijs 't Schylger Jouw (222 m). Ook is er een kinderdagverblijf op 500 meter.