Vrijstaande woning te koop: Oosterhof 4, Meteren

Oosterhof 4

Meteren - De Plantage, West Betuwe

€ 1.200.000
Buurt Meteren - De Plantage, MeterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 296m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning uit 2019 staat in Meteren, een dorp in de gemeente West Betuwe. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 750 m² is het een ruime woning. De prijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in West Betuwe.

Buurt Meteren - De Plantage

De buurt Meteren - De Plantage is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Fijne buurt". De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6, wat duidt op veel gezinnen. Meer over de buurt Meteren - De Plantage.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij de Aldi, op twee straten verder. Ook de PLUS en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Oranje Nassauschool, tien minuten lopen, of de Openbare Basisschool Jan Harmenshof, iets verderop. De gemeente West Betuwe biedt een rustige omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Kessel Kroezen Makelaars Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 6.349
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte750m²
Bouwjaar2019
BuurtMeteren - De Plantage
WijkMeteren
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Oosterhof 4, Meteren

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Angéna
24-08-2024
Fijne buurt

Fijne omgeving

Buurt statistieken

Gegevens uit Meteren - De Plantage

Inwoners2.160
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Rijksstraatweg 72
296m
PLUS
Herman Kuijkstraat 49
1218m
Lidl
Achter 't Veer 36
1472m

Scholen

13 binnen 5 km

Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 154 leerlingen
810m
O.R.S. Lek en Linge, vestiging de Lingeborgh
Voortgezet onderwijs · 950 leerlingen
1034m
Openbare Basisschool Jan Harmenshof
Basisonderwijs · 267 leerlingen
1104m

Veelgestelde vragen

Over Oosterhof 4, Meteren

Is €1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Meteren. De woning is relatief nieuw (2019) en heeft een groot perceel van 750 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Meteren - De Plantage om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als 'fijn' ervaren. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is laag (786), wat duidt op een ruime opzet. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand (om de hoek) vind je de Aldi. Ook de PLUS en Lidl zijn op loopafstand, evenals twee Albert Heijn-filialen. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.