Vrijstaande woning te koop: Oostersingel 37, Wedde
KopenWesterwoldeVrijstaande woningenOostersingel 37

Oostersingel 37

Wedde, Westerwolde

€ 389.500
Buurt Wedde, WeddeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Wedde

Deze vrijstaande woning aan de Oostersingel in Wedde ademt rust en ruimte. Met 204 m² woonoppervlak op een perceel van 1295 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het energielabel F betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor vrijstaande woningen in Westerwolde.

Buurt Wedde

Wedde is een dorp in de buurt Wedde met 570 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder. Het is er rustig: de omgevingsadressendichtheid is laag (115 adressen per km²). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een hechte, wat oudere gemeenschap.

Leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op 4,2 km of Coop op 4,4 km. Basisschool De Vlonder zit om de hoek (159 m). Ook kinderdagverblijf en restaurant zijn op loopafstand. De gemeente Westerwolde biedt verder voorzieningen in omliggende dorpen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Luring aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 1.909
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte1295m²
Bouwjaar1966
EnergielabelF
BuurtWedde
WijkBlijham
GemeenteWesterwolde

Locatie

Oostersingel 37, Wedde

Buurt statistieken

Gegevens uit Wedde

Inwoners570
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Raadhuisstraat 10
4222m
Coop
Dorpsstraat 28
4440m
Aldi
Wilhelminastraat 25
5132m

Scholen

6 binnen 5 km

De Vlonder
Basisonderwijs · 58 leerlingen
159m
Kindcentrum De Driesprong
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2354m
CBS De Loopplank
Basisonderwijs · 76 leerlingen
3551m

Veelgestelde vragen

Over Oostersingel 37, Wedde

Welk energielabel heeft Oostersingel 37?

De woning aan Oostersingel 37 in Wedde heeft energielabel F.

Is €389.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 204 m² met een groot perceel in Wedde. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, maar vergelijkbare woningen in de regio Westerwolde worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden. Het energielabel F kan van invloed zijn op de prijs, omdat kopers rekening moeten houden met hogere stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Wedde?

Wedde ligt in een landelijke omgeving in Oost-Groningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,8 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is voor de meeste voorzieningen aan te raden.

Wat zijn de bijkomende kosten bij een energielabel F?

Energielabel F betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. De stookkosten zullen naar verwachting hoog zijn, vooral in de winter.