Vrijstaande woning te koop: Oosterweg 30, De Wilp

Oosterweg 30

De Wilp (gedeeltelijk), Westerkwartier

€ 575.000
Buurt De Wilp (gedeeltelijk), De WilpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 361m²
361m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een flink perceel

Deze vrijstaande woning uit 1905 staat in De Wilp, een dorp in de gemeente Westerkwartier. Met 361 m² woonoppervlak en een perceel van 4595 m² is er veel ruimte. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Westerkwartier.

De buurt: De Wilp (gedeeltelijk)

De buurt De Wilp (gedeeltelijk) is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is een vervelend pest buurt" en noemt problemen met pesten en diefstal. De buurt telt 1325 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,9 km afstand, of bij Lidl op 3 km. Basisschool IKC de Steltloper zit om de hoek, op 241 meter. Andere scholen in de omgeving zijn Openbare Basisschool De Springplank en CBS de Bron, beide op ruim 2 km. De gemeente Westerkwartier biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 500 meter.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Grondsma Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 1.593
Woonoppervlakte361m²
Perceeloppervlakte4595m²
Bouwjaar1905
EnergielabelF
BuurtDe Wilp (gedeeltelijk)
WijkDe Wilp
GemeenteWesterkwartier

Locatie

Oosterweg 30, De Wilp

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.1
Esther
27-02-2026
Het is een vervelend pest buurt

Worden gepest en genegeerd Vals beschuldigen ons Word geroddeld over ons Worden uit gemaakt door lesbisch Worden dingen gestolen uit onze tuin Niet gelukkig in huidig wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Wilp (gedeeltelijk)

Inwoners1.325
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Wendtsteinweg 64
2925m
Lidl
Grote Hoorn
2990m
Poiesz
Duerswâldmer Wei 2
4315m

Scholen

5 binnen 5 km

IKC de Steltloper
Basisonderwijs · 155 leerlingen
241m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 181 leerlingen
2466m
CBS de Bron
Basisonderwijs · 258 leerlingen
2480m

Veelgestelde vragen

Over Oosterweg 30, De Wilp

Welk energielabel heeft Oosterweg 30?

De woning aan Oosterweg 30 in De Wilp heeft energielabel F.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 361 m² met een groot perceel in De Wilp. Het energielabel F is wel een aandachtspunt, want dat betekent hoge stookkosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de buurt De Wilp om in te wonen?

De Wilp is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een mix van inwoners. Er is één buurtreview, waarin een bewoner melding maakt van pesten en diefstal. Het is goed om zelf een kijkje te nemen en met omwonenden te praten om een goed beeld te krijgen.