Vrijstaande woning te koop: Oostgatlaan 7, Koudekerke
KopenVeereVrijstaande woningenOostgatlaan 7

Oostgatlaan 7

Dishoek, Veere

€ 949.000
Buurt Dishoek, KoudekerkeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
47% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de kust

Deze vrijstaande woning aan de Oostgatlaan in Koudekerke ademt rust en ruimte. Met 202 vierkante meter woonoppervlak op een perceel van 851 vierkante meter is er volop plek voor het hele gezin. De woning uit 1988 heeft energielabel C en staat in een groene, rustige omgeving. De vraagprijs van €949.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Veere.

Dishoek: een rustige buurt aan zee

De woning ligt in de buurt Dishoek, een klein dorpje aan de kust. Het is er rustig en groen, met veel oudere bewoners. De buurt telt ongeveer 150 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De sfeer is er vooral rustig en dorps. Meer weten over de buurt Dishoek?

Dagelijks leven in Koudekerke

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 1,3 kilometer afstand, om de hoek dus. Ook de Jumbo en Lidl zijn op een paar kilometer afstand te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals OBS De Wizzert en CBS 't Klinket, beide op ongeveer twee kilometer afstand. Het treinstation ligt op 7,6 kilometer, maar de busverbindingen in de regio zijn goed. De gemeente Veere biedt een fijne mix van kust en platteland.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Theelen & Partners makelaars en taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 949.000
Prijs per m²€ 4.698
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte851m²
Bouwjaar1988
EnergielabelC
BuurtDishoek
WijkKoudekerke
GemeenteVeere

Locatie

Oostgatlaan 7, Koudekerke

Buurt statistieken

Gegevens uit Dishoek

Inwoners150
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR
Vebenabos 44 A
1309m
Jumbo
Badhuisstraat 6
2437m
Lidl
Paauwenburgweg 63-77
2706m

Scholen

19 binnen 5 km

OBS De Wizzert
Basisonderwijs · 262 leerlingen
2060m
CBS 't Klinket
Basisonderwijs · 190 leerlingen
2123m
Archipelschool De Sprong
Basisonderwijs · 78 leerlingen
2198m

Veelgestelde vragen

Over Oostgatlaan 7, Koudekerke

Welk energielabel heeft Oostgatlaan 7?

De woning aan Oostgatlaan 7 in Koudekerke heeft energielabel C.

Is de prijs van €949.000 eerlijk voor deze woning?

De vraagprijs van €949.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 202 m² met een perceel van 851 m² in Koudekerke. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1988. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Dishoek om in te wonen?

Dishoek is een rustige buurt met veel oudere bewoners. Het is er groen en dicht bij de kust. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar Koudekerke en Vlissingen zijn dichtbij. De buurt is vooral geschikt voor wie van rust en natuur houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals OBS De Wizzert (2,1 km) en CBS 't Klinket (2,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Vlissingen, op 6,1 km afstand.

Hoe ver is het naar het strand?

De afstand tot het strand is niet exact vermeld, maar Dishoek ligt direct aan de kust. Het strand is dus op loopafstand.

Wat is de omgevingsadressendichtheid?

De omgevingsadressendichtheid is 141 adressen per km², wat betekent dat het een zeer rustige, landelijke omgeving is. De mate van stedelijkheid is 5 (niet stedelijk).

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 1,3 km afstand. Andere supermarkten zoals Jumbo en Lidl zijn op 2,4 tot 2,7 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus snel in Koudekerke.

Theelen & Partners makelaars en taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Theelen & Partners makelaars en taxateurs
tpmakelaars.nl
Bekijk
Theelen & Partners makelaars en taxateurs
vastgoednederland.nl