Vrijstaande woning te koop: Op de Kanijnskamp 1, Wellerlooi
KopenBergen (Limburg)Vrijstaande woningenOp de Kanijnskamp 1

Op de Kanijnskamp 1

Wellerlooi Kern, Bergen (Limburg)

€ 549.000
Buurt Wellerlooi Kern, WellerlooiBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Wellerlooi

Deze vrijstaande woning aan de Op de Kanijnskamp 1 staat in het rustige Wellerlooi, een dorp midden in de natuur. Met 146 m² woonoppervlak en een ruim perceel van 1030 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1991 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Bergen (Limburg).

Wellerlooi Kern: een dorpse gemeenschap

Wellerlooi Kern is een kleine, hechte buurt met 635 inwoners. De straten zijn breed en er is voldoende parkeergelegenheid. Een bewoner zegt: "Een mooie buurt met brede straten, voldoende parkeergelegenheid, en kindvriendelijk." De buurt is kindvriendelijk, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het dorp ligt in het hart van de Maasduinen, vlak bij Nationaal Park De Hamert. Meer over de buurt Wellerlooi Kern.

Het dagelijks leven in de straat

Op de Kanijnskamp is een rustige straat in een dorpse setting. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders of Jumbo, beide op ongeveer 3,9 km afstand. Basisschool Sint Anna is de dichtstbijzijnde school, op 1,9 km. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 0,3 km. Het gemeenschapshuis Het Luukske met sporthal ligt op 100 meter. De omgeving biedt veel natuur, met het Nationaal Park De Hamert om de hoek. Lees meer over de gemeente Bergen (Limburg).

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maas en Peel Makelaardij en Taxaties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 3.760
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte1030m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtWellerlooi Kern
WijkWellerlooi
GemeenteBergen (Limburg)

Locatie

Op de Kanijnskamp 1, Wellerlooi

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
Nick
15-02-2026
Een mooie buurt met brede straten

Voldoende parkeergelegenheid , en kindvriendelijk . 50 mtr van de lagere school en 100 mtr van gemeenschapshuis (het Luukske ) tevens met een grote sporthal erbij. Een prachtig dorp in het hart van de maasduinen en bij het Nationaal park De Hamert.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wellerlooi Kern

Inwoners635
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jan Linders
Burgemeester de Weichshavenstraat 1
3860m
Jumbo
Burg. de Weichshavenstraat 1
3887m
Albert Heijn
Boerenovenweg 3
5904m

Scholen

4 binnen 5 km

Basisschool Sint Anna
Basisonderwijs · 82 leerlingen
1949m
Vitusschool
Basisonderwijs · 129 leerlingen
3611m
Basisschool Megelsheim
Basisonderwijs · 131 leerlingen
3994m

Veelgestelde vragen

Over Op de Kanijnskamp 1, Wellerlooi

Welk energielabel heeft Op de Kanijnskamp 1?

De woning aan Op de Kanijnskamp 1 in Wellerlooi heeft energielabel A.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 146 m² met een perceel van 1030 m² in Wellerlooi. De woning heeft energielabel A, wat bijdraagt aan een lager energieverbruik. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Wellerlooi?

Wellerlooi ligt in een landelijke omgeving in Limburg. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,7 km afstand. De afstand tot grote steden als Venlo en Nijmegen is ongeveer 20-30 minuten rijden.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Wellerlooi zelf is een gemeenschapshuis met sporthal op 100 meter. Voor dagelijkse boodschappen zijn er supermarkten op 3,9 km (Jan Linders en Jumbo). Basisschool Sint Anna is op 1,9 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of bibliotheek ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Hoe is de natuur rondom Wellerlooi?

Wellerlooi ligt in het hart van de Maasduinen, vlak bij Nationaal Park De Hamert. Het is een prachtig gebied voor wandelingen en fietstochten. De afstand tot een park of plantsoen is 3,7 km, maar de directe omgeving biedt volop natuur.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 146 m² woonoppervlak, een perceel van 1030 m², energielabel A en een rustige, kindvriendelijke buurt is deze woning zeer geschikt voor een gezin. De basisschool en het kinderdagverblijf zijn dichtbij, en er is veel speelruimte in de tuin.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten en het wooncomfort. De woning is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk dubbel glas en een efficiënte verwarmingsinstallatie.