Vrijstaande woning te koop: Op den Berg 4, Maashees

Op den Berg 4

Maashees buitengebied, Land van Cuijk

€ 795.000
Buurt Maashees buitengebied, MaasheesBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Maashees

Deze vrijstaande woning aan Op den Berg 4 ligt in het buitengebied van Maashees, een dorp in de gemeente Land van Cuijk. Het is een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. De woning uit 1970 heeft een woonoppervlak van 52 m² en staat op een perceel van 130 m². Met een energielabel F zijn de stookkosten naar verwachting hoog. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat, maar de locatie en het perceel maken het bijzonder. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Land van Cuijk.

Maashees buitengebied

De buurt Maashees buitengebied telt 175 inwoners en is dunbevolkt. Het is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners de buurt ervaren. De buurt Maashees buitengebied is een rustige plek ver weg van de stadse drukte.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij SPAR, op 1,5 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je ook terecht bij Jan Linders of Jumbo, beide op ruim 3,5 km. Kinderen gaan naar Basisschool Sint Antonius op 1,4 km lopen. Andere basisscholen in de buurt zijn Sint Jozef en De Peddepoel. De gemeente Land van Cuijk biedt voorzieningen in de omliggende dorpen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Connect Makelaars Venray op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 15.288
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1970
EnergielabelF
BuurtMaashees buitengebied
WijkMaashees
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Op den Berg 4, Maashees

Buurt statistieken

Gegevens uit Maashees buitengebied

Inwoners175
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR
De Kamp 5
1470m
Jan Linders
Burgemeester de Weichshavenstraat 1
3717m
Jumbo
Burg. de Weichshavenstraat 1
3721m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool Sint Antonius
Basisonderwijs · 55 leerlingen
1405m
Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 50 leerlingen
3081m
Basisschool De Peddepoel
Basisonderwijs · 140 leerlingen
3177m

Veelgestelde vragen

Over Op den Berg 4, Maashees

Welk energielabel heeft Op den Berg 4?

De woning aan Op den Berg 4 in Maashees heeft energielabel F.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 52 m² met energielabel F. De woning staat echter op een perceel van 130 m² in een rustig buitengebied. Of de prijs marktconform is, hangt af van de lokale markt. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of de prijs onderhandelbaar is.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een slecht label. De woning is waarschijnlijk slecht geïsoleerd, wat leidt tot hoge stookkosten. Je kunt rekenen op een aanzienlijke energierekening, vooral in de winter.

Hoe is het openbaar vervoer in Maashees?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 km afstand. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving vermeld. Voor openbaar vervoer ben je dus aangewezen op de auto of fiets naar het station.