Vrijstaande woning te koop: Oranje Nassaulaan 20, Vrouwenpolder
KopenVeereVrijstaande woningenOranje Nassaulaan 20

Oranje Nassaulaan 20

Vrouwenpolder, Veere

€ 589.000
Buurt Vrouwenpolder, VrouwenpolderBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 289m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Oranje Nassaulaan in Vrouwenpolder ademt de rust van het Zeeuwse landschap. Met 188 m² woonoppervlak en een perceel van 555 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag in een ruime omgeving woont. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1976. De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Veere van deze omvang.

Vrouwenpolder: dorp met zee en voorzieningen

Vrouwenpolder is een dorp waar het leven draait om zon, zee en wind. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Dorp met veel voorzieningen en veel toeristen. Heerlijk wonen mooie natuur het strand en zee dichtbij." De buurt telt 720 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een rustige plek, maar met alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt Vrouwenpolder.

Het dagelijks leven in de straat

De PLUS-supermarkt ligt om de hoek, op nog geen 300 meter. Basissch De Goede Polder is twee straten verder, op 94 meter, dus kinderen kunnen lopend naar school. Ook een kinderdagverblijf en restaurant zijn op loopafstand. De gemeente Veere biedt een fijne woonomgeving met natuur en strand dichtbij.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Duvekot Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 3.133
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte555m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtVrouwenpolder
WijkVrouwenpolder
GemeenteVeere

Locatie

Oranje Nassaulaan 20, Vrouwenpolder

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
An
26-08-2024
Zon, zee en wind

Dorp met veel voorzieningen en veel toeristen. Heerlijk wonen mooie natuur het strand en zee dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrouwenpolder

Inwoners720
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Fort den Haakweg 12
289m
PLUS
Herdershof 45
3455m
Jumbo
Dorpsstraat 20
4399m

Scholen

4 binnen 5 km

Basissch De Goede Polder
Basisonderwijs · 49 leerlingen
94m
Samenwerkingsschool De Lispeltuut
Basisonderwijs · 79 leerlingen
4358m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
4494m

Veelgestelde vragen

Over Oranje Nassaulaan 20, Vrouwenpolder

Welk energielabel heeft Oranje Nassaulaan 20?

De woning aan Oranje Nassaulaan 20 in Vrouwenpolder heeft energielabel C.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 188 m² in Vrouwenpolder. De woning heeft een energielabel C en een perceel van 555 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de prijs te toetsen aan de staat van onderhoud en de ligging.

Hoe is de buurt Vrouwenpolder om in te wonen?

Vrouwenpolder is een dorp met een mix van permanente bewoners en toeristen. Het heeft veel voorzieningen, zoals supermarkten, scholen en restaurants, op loopafstand. De natuur en het strand zijn dichtbij. Het is een rustige omgeving.