Vrijstaande woning te koop: Pastoor Brandtsstraat 9, Lattrop-Breklenkamp
Verkocht onder voorbehoud
KopenDinkellandVrijstaande woningenPastoor Brandtsstraat 9

Pastoor Brandtsstraat 9

Lattrop kern, Dinkelland

€ 559.000
Buurt Lattrop kern, Lattrop-BreklenkampBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lattrop-Breklenkamp

Deze vrijstaande woning aan de Pastoor Brandtsstraat 9 ligt in het rustige Lattrop-Breklenkamp, een dorp in Twente waar je nog echt tot rust komt. Het huis uit 1965 heeft een woonoppervlak van 91 m² en staat op een ruim perceel van 660 m². De vraagprijs van €559.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Dinkelland.

Buurt Lattrop kern

De buurt Lattrop kern is een kleine, hechte gemeenschap met zo'n 390 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en groen om je heen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een typische gezinsbuurt is: 60% van de huishoudens heeft kinderen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de bakker op loopafstand, of je rijdt vijf minuten naar de Lidl of Albert Heijn in Denekamp. De basisschool 't Kampke zit om de hoek, op twee minuten lopen. Voor de middelbare school moeten kinderen wel naar Ootmarsum of Denekamp, zo'n zeven kilometer verderop. In de gemeente Dinkelland vind je verder nog twee andere basisscholen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weusthuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 559.000
Prijs per m²€ 6.143
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte660m²
Bouwjaar1965
EnergielabelD
BuurtLattrop kern
WijkLattrop-Breklenkamp
GemeenteDinkelland

Locatie

Pastoor Brandtsstraat 9, Lattrop-Breklenkamp

Buurt statistieken

Gegevens uit Lattrop kern

Inwoners390
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Lidl
De Meierij 6
5622m
Albert Heijn
Denekamperstraat 5A
5657m
Jumbo
Lange Voor 10
5974m

Scholen

3 binnen 5 km

't Kampke
Basisonderwijs · 65 leerlingen
178m
'n Esch
Basisonderwijs · 51 leerlingen
2758m
Willibrord
Basisonderwijs · 56 leerlingen
4597m

Veelgestelde vragen

Over Pastoor Brandtsstraat 9, Lattrop-Breklenkamp

Welk energielabel heeft Pastoor Brandtsstraat 9?

De woning aan Pastoor Brandtsstraat 9 in Lattrop-Breklenkamp heeft energielabel D.

Is €559.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €559.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Lattrop-Breklenkamp. Het perceel van 660 m² is ruim, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Omdat het bouwjaar 1965 is, kun je verwachten dat er nog niet overal sprake is van moderne isolatie.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 16,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer 20 minuten met de auto. Voor dagelijks woon-werkverkeer ben je dus aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool 't Kampke ligt op 178 meter afstand, dus op loopafstand. Andere basisscholen in de omgeving zijn 'n Esch (2,8 km) en Willibrord (4,6 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ootmarsum of Denekamp, op 7,3 km.