Vrijstaande woning te koop: Pastoor Vranckenlaan 76, Reuver
KopenBeeselVrijstaande woningenPastoor Vranckenlaan 76

Pastoor Vranckenlaan 76

Reuver, Beesel

€ 485.000
Buurt Reuver, ReuverBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 200m²
43% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 401m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1926 staat in een rustige straat in Reuver. Met 200 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 3160 m² is er veel ruimte. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €485.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Beesel.

Reuver: een dorp met saamhorigheid

Reuver is een dorp waar bewoners elkaar kennen. Twee bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,2. Een van hen zegt: "Alle geburen spreken en groeten elkaar al ke ze tegen komt." Een ander noemt het "een gezellig buurtje" waar kinderen veel buiten spelen. De buurt heeft veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee. Meer over de buurt vind je op de pagina over Reuver.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, twee straten verder. Ook de Lidl is om de hoek. Basisschool Bosdael, Centrum voor het Kind, is op loopafstand, net als het Bisschop College Broekhin voor voortgezet onderwijs. De gemeente Beesel biedt verder voorzieningen zoals een openluchtzwembad en recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Cromvoirt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.425
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte3160m²
Bouwjaar1926
EnergielabelG
BuurtReuver
WijkReuver
GemeenteBeesel

Locatie

Pastoor Vranckenlaan 76, Reuver

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
Nicky
10-11-2025
Gezellig sociale wijk

Alle geburen spreken en groeten elkaar al ke ze tegen komt.nemen pakketje aan als je niet thuis bent.en een keer per jaar is er straatfeest gezellig samen spelletjes spelen en wat eten en drinken .kinderen spelen jier veel opstaat en in t speeltuintje kind vriendelijk en de bossen zijn ook heerlijk dichtbij.r3creatie is er ook voldoende openlucht zwembad .recreatie zwembad met speelkasteel water toestellen evenementen binnenspeeltuin .landalpark.ideaal om hier te wonen. Veel verschillende winkels dichtbij.een plaats met ontelbare mogelijkheden .

8.3
Katje1969
30-12-2024
Fijn wonen

Ik woon in een gezellig buurtje. Er komen nu regelmatig woningen beschikbaar die gekocht worden door gezinnen met jonge kinderen of jonge koppels. Mensen groeten elkaar hier en kinderen spelen veel buiten. Met bos en Maas op loopafstand is het heerlijk wandelen. Ik ervaar weinig overlast of criminaliteit. Openbaar vervoer perfect. Keuze uit vier basisscholen en een college voortgezet onderwijs. Sportfaciliteiten en openbaar zwembad. Voldoende supermarkten en winkels.

Buurt statistieken

Gegevens uit Reuver

Inwoners6.070
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Reuver

Woningvoorraad2.852
Gem. WOZ-waarde€ 272.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten