Vrijstaande woning te koop: Pelmersheideweg 7, Weert
KopenWeertVrijstaande woningenPelmersheideweg 7

Pelmersheideweg 7

Swartbroek, Weert

€ 585.000
Buurt Swartbroek, WeertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 280m²
280m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Swartbroek

Deze vrijstaande woning aan de Pelmersheideweg 7 ligt in het buitengebied van Weert, waar rust en groen de boventoon voeren. Met 280 m² woonoppervlak en een perceel van 740 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A++ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Weert.

Swartbroek: een dorpse gemeenschap

Swartbroek is een klein buurtschap met ongeveer 605 inwoners. De buurt kenmerkt zich door een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (81%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. Meer over de buurt vind je op de pagina over Swartbroek.

Leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je bij de SPAR, op twee straten verder (ongeveer 2 km). Voor een uitgebreider aanbod kun je naar de Aldi of Jan Linders in Weert. Basisschool Swartbroek ligt om de hoek, op 190 meter afstand. Andere basisscholen in de omgeving zijn De Verrekijker en Tungelder. De gemeente Weert biedt voorzieningen zoals restaurants en een park op enkele kilometers afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Konings Makelaardij & Taxaties aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 2.089
Woonoppervlakte280m²
Perceeloppervlakte740m²
Bouwjaar1959
EnergielabelA++
BuurtSwartbroek
WijkSwartbroek
GemeenteWeert

Locatie

Pelmersheideweg 7, Weert

Buurt statistieken

Gegevens uit Swartbroek

Inwoners605
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Sebastiaanstraat 12
1958m
Aldi
Sint Jobplein 20
3873m
Jan Linders
Roermondseweg 30
4538m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool Swartbroek
Basisonderwijs · 38 leerlingen
190m
Basisschool De Verrekijker
Basisonderwijs · 141 leerlingen
1845m
Basisschool Tungelder
Basisonderwijs · 78 leerlingen
3336m

Veelgestelde vragen

Over Pelmersheideweg 7, Weert

Welk energielabel heeft Pelmersheideweg 7?

De woning aan Pelmersheideweg 7 in Weert heeft energielabel A++.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 280 m² met een groot perceel en energielabel A++ in Swartbroek. De woning is ruim en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Swartbroek?

Swartbroek ligt in het buitengebied van Weert. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1959 met een woonoppervlak van 280 m² en een perceel van 740 m². Het energielabel A++ geeft aan dat de woning zeer energiezuinig is. De woning heeft veel ruimte en ligt in een rustige omgeving.