Vrijstaande woning te koop: President Gerartsstraat 1, Gemert
KopenGemert-BakelVrijstaande woningenPresident Gerartsstraat 1

President Gerartsstraat 1

Gemert-Oost, Gemert-Bakel

€ 598.000
Buurt Gemert-Oost, GemertBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 439m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de President Gerartsstraat in Gemert ademt de sfeer van de jaren zestig, met een flinke tuin en een royale woonoppervlakte van 155 m². Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €598.000 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaand huis in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Gemert-Bakel.

Gemert-Oost: een rustige, groene buurt

De buurt Gemert-Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezzelig, ik woon er niet zo lang tot nu toe alles goed." De buurt scoort een 7,38. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar het prettig wonen is. Lees meer over de buurt Gemert-Oost.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek (op 439 meter) of de Albert Heijn op tien minuten lopen. Kindcentrum Berglaren en Basisschool t Einder zijn beide op loopafstand. Het centrum van Gemert is ook dichtbij, met restaurants en een bibliotheek. Ontdek wat de gemeente Gemert-Bakel te bieden heeft.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broeckx Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 3.858
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte444m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtGemert-Oost
WijkGemert-Oost
GemeenteGemert-Bakel

Locatie

President Gerartsstraat 1, Gemert

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Jason
05-05-2025
Gezzelig

Ik woon er niet zo lang tot nu toe alles goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Gemert-Oost

Inwoners6.085
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Diederikstraat 2
439m
Albert Heijn
Kapelaanstraat 25
921m
Lidl
Grootmeestersstraat 9
1062m

Scholen

9 binnen 5 km

Kindcentrum Berglaren
Basisonderwijs · 229 leerlingen
302m
Basisschool t Einder
Basisonderwijs · 229 leerlingen
534m
Kindcentrum SBO Petrus Dondersschool
Speciaal onderwijs · 150 leerlingen
731m

Veelgestelde vragen

Over President Gerartsstraat 1, Gemert

Welk energielabel heeft President Gerartsstraat 1?

De woning aan President Gerartsstraat 1 in Gemert heeft energielabel D.

Is €598.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €598.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 155 m² met een perceel van 444 m² in Gemert-Oost. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de huidige markt. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Gemert-Oost om in te wonen?

Gemert-Oost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt scoort een 7,38 op basis van bewonersreviews. Een bewoner noemt het 'gezzelig'. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.