Vrijstaande woning te koop: Prinses Marijkelaan 33, Maurik
KopenBurenVrijstaande woningenPrinses Marijkelaan 33

Prinses Marijkelaan 33

Maurik, Buren

€ 1.325.000
Buurt Maurik, MaurikBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 384m²
384m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Maurik

Deze vrijstaande woning aan de Prinses Marijkelaan 33 ademt ruimte en rust. Met 384 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3395 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen en privacy houdt. Het bouwjaar 1968 geeft de woning een solide basis, met mogelijkheden om het helemaal naar eigen smaak in te richten. De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Buren.

Maurik: een dorp met karakter

Maurik is een dorp in de gemeente Buren, waar het rustig wonen is maar niet zonder levendigheid. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,11. Een bewoner zegt: "Maurik is leuk maar niet voor studenten." Een ander vult aan: "Veel overlast van de jeugd maar verder een fijn dorp om in te wonen." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen; bijna twee derde van de woningen is koop.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Boon's Markt is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Boogerd of De Hoeksteen, beide op tien minuten lopen. Een restaurant vind je al naast de deur, en het station is een eindje rijden. Kortom, alles wat je nodig hebt is binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Familie Beekhuizen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.325.000
Prijs per m²€ 3.451
Woonoppervlakte384m²
Perceeloppervlakte3395m²
Bouwjaar1968
BuurtMaurik
WijkMaurik
GemeenteBuren

Locatie

Prinses Marijkelaan 33, Maurik

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.7
Mira
27-06-2024
Redelijk

Maurik is leuk maar niet voor studenten

7.5
Kimberley
03-06-2024
Fijne buurt om in te wonen

Veel overlast van de jeugd maar verder een fijn dorp om in te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Maurik

Inwoners3.380
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Raadhuisstraat 54
207m
Boon's Markt
Veerweg 14
2628m
Lidl
Hoogstraat 14
5169m

Scholen

4 binnen 5 km

De Boogerd
Basisonderwijs · 113 leerlingen
810m
Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 294 leerlingen
976m
Openbare Basisschool De Bloesem
Basisonderwijs · 51 leerlingen
2623m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Marijkelaan 33, Maurik

Is €1.325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte van 384 m² en het grote perceel van 3395 m². Vrijstaande woningen in Buren met dit formaat zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Maurik om in te wonen?

Maurik is een rustig dorp met veel groen. Bewoners geven de buurt een 7,11 en noemen het een fijn dorp, al is er wel overlast van jeugd. De buurt heeft veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Boogerd (810 m) en Basisschool De Hoeksteen (976 m) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats, op ongeveer 9,7 km afstand.