Vrijstaande woning te koop: Professor Zuurlaan 12, Biddinghuizen
KopenDrontenVrijstaande woningenProfessor Zuurlaan 12

Professor Zuurlaan 12

Buitengebied Biddinghuizen, Dronten

€ 1.150.000
Buurt Buitengebied Biddinghuizen, BiddinghuizenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
51% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Professor Zuurlaan 12 in Biddinghuizen ademt rust en ruimte. Met 175 m² woonoppervlak op een perceel van 1280 m² is er volop plek voor een gezin of wie van privacy houdt. De woning uit 1970 heeft energielabel C, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €1.150.000 is dit de duurste woning in de buurt en ligt de prijs fors boven het buurtgemiddelde. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor vrijstaande woningen in Dronten ligt lager, maar dit object onderscheidt zich door zijn royale perceel.

Buitengebied Biddinghuizen

De woning ligt in de buurt Buitengebied Biddinghuizen, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt ruim 1500 inwoners en kent een mix van huishoudens: ongeveer een derde is eenpersoons, een derde is zonder kinderen en een derde met kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een buurt waar je elkaar kent en waar de auto onmisbaar is voor dagelijkse boodschappen.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af op afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt, Lidl, vind je op ruim 5,5 kilometer afstand, net als Albert Heijn. Voor de dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto. Basisscholen zoals Daltonschool De Schatkamer en KBS De Wingerd liggen op ongeveer 5,6 kilometer. De gemeente Dronten biedt voorzieningen in het centrum, maar hier in het buitengebied geniet je vooral van de stilte en de ruimte.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VSO makelaars & taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 6.571
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte1280m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtBuitengebied Biddinghuizen
WijkBiddinghuizen
GemeenteDronten

Locatie

Professor Zuurlaan 12, Biddinghuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Inwoners1.530
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Woningvoorraad559
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Lidl
Verlengde Baan 10
5791m
Albert Heijn
Dreef 1A
5793m
Jumbo
Wardhof 8
7531m

Veelgestelde vragen

Over Professor Zuurlaan 12, Biddinghuizen

Welk energielabel heeft Professor Zuurlaan 12?

De woning aan Professor Zuurlaan 12 in Biddinghuizen heeft energielabel C.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is fors hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€315.058) en ook hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van €333.783. Het is de duurste woning die nu in Buitengebied Biddinghuizen te koop staat. De prijs wordt gerechtvaardigd door het grote perceel (1280 m²) en het ruime woonoppervlak (175 m²), maar het is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in de buurt.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1280 m² groot, wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dat biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of een bijgebouw. Houd er rekening mee dat de woning in het buitengebied ligt, dus er is veel privacy en ruimte om je heen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk gemiddeld voor een woning uit 1970. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A, maar lager dan bij label G.

Hoe ver is het naar voorzieningen zoals winkels en scholen?

De dichtstbijzijnde supermarkten (Lidl en Albert Heijn) liggen op ruim 5,5 km afstand. Basisscholen zoals Daltonschool De Schatkamer en KBS De Wingerd zijn ook op ongeveer 5,6 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Dronten, op 9,4 km. Een auto is hier dus onmisbaar.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Buitengebied Biddinghuizen stonden verkochte woningen gemiddeld 82 dagen te koop. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het kan per woning verschillen. Voor een woning in deze prijsklasse kan de verkooptijd afwijken.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 26 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is €315.058, maar deze woning is met €1.150.000 veruit de duurste. Er is dus weinig concurrentie in deze prijsklasse.