Vrijstaande woning te koop: Provincialeweg Zuna 15, Zuna
KopenWierdenVrijstaande woningenProvincialeweg Zuna 15

Provincialeweg Zuna 15

Verspreide huizen Zuna, Wierden

€ 695.000
Buurt Verspreide huizen Zuna, ZunaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 466m²
466m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Provincialeweg Zuna 15 ligt midden in het groen, ver weg van de stadse drukte. Met 466 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1,8 hectare is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1998 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een dergelijk object in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Wierden.

Buurt Verspreide huizen Zuna

De buurt Verspreide huizen Zuna is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (89%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen met kinderen. Het is er rustig en de onderlinge betrokkenheid is groot. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen om je heen. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Zuna.

Leven in de straat

Het dagelijkse leven speelt zich af in de omliggende dorpen. Voor de boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 1,6 km afstand of de PLUS op 2 km. Basisschool De Wingerd (1,7 km) en Daltonschool Reggewijs (2 km) zijn dichtbij voor de kinderen. Het treinstation ligt op 3,4 km. De gemeente Wierden biedt een fijne mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Otten & Flim Makelaardij onroerende zaken B.V. op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 1.491
Woonoppervlakte466m²
Perceeloppervlakte18580m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Zuna
WijkRectum - Notter - Zuna
GemeenteWierden

Locatie

Provincialeweg Zuna 15, Zuna

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zuna

Inwoners325
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Bachlaan 30
1614m
PLUS
Portlandweg 9
1972m
Albert Heijn
Spoelerstraat 6
3013m

Scholen

27 binnen 5 km

Basisschool De Wingerd
Basisonderwijs · 110 leerlingen
1729m
Daltonschool Reggewijs
Basisonderwijs · 85 leerlingen
1972m
Basisschool Talentrijk
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1985m

Veelgestelde vragen

Over Provincialeweg Zuna 15, Zuna

Welk energielabel heeft Provincialeweg Zuna 15?

De woning aan Provincialeweg Zuna 15 in Zuna heeft energielabel B.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een groot perceel in het buitengebied van Zuna. De woning heeft een woonoppervlak van 466 m² en een perceel van 18.580 m², wat uitzonderlijk veel ruimte biedt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Zuna, op 3,4 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) is op 1,6 km afstand, dus voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor onderhoud vraagt een perceel van 18.580 m²?

Een perceel van bijna 2 hectare vraagt om regelmatig onderhoud, zoals maaien, snoeien en het bijhouden van de tuin. De exacte staat van de tuin is niet bekend, maar bij een woning uit 1998 is de tuin waarschijnlijk volgroeid. Houd rekening met tijd en kosten voor tuinonderhoud.