Vrijstaande woning te koop: Ralph Bunchestraat 19, Goirle
KopenGoirleVrijstaande woningenRalph Bunchestraat 19

Ralph Bunchestraat 19

Grobbendonck, Goirle

€ 1.150.000
Buurt Grobbendonck, GoirleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 243m²
243m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Grobbendonck

Deze vrijstaande woning aan de Ralph Bunchestraat in Goirle ademt ruimte en rust. Met 243 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 915 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Goirle.

Grobbendonck: een groene, rustige buurt

Grobbendonck is een rustige woonbuurt in Goirle, met veel groen en een dorps karakter. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,4 en zegt: "Gied." De buurt telt zo'n 1950 inwoners, waarvan veel gezinnen en ouderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 85% is koop. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. Meer over de buurt lees je op de pagina over Grobbendonck.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Albert Heijn, beide om de hoek. De kinderen lopen naar de RK Basisschool de Regenboog, twee straten verder, of naar Jenaplanschool De Kleine Akkers, ook op loopafstand. Voor de middelbare school fiets je zo'n tien minuten. In het weekend wandel je naar het park of eet je een hapje in een van de restaurants in de buurt. De gemeente Goirle biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Transparant Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 4.733
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte915m²
Bouwjaar1974
EnergielabelA
BuurtGrobbendonck
WijkGrobbendonck
GemeenteGoirle

Locatie

Ralph Bunchestraat 19, Goirle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Anna
07-05-2025
Goed

Gied

Buurt statistieken

Gegevens uit Grobbendonck

Inwoners1.950
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Jumbo
De Hovel 16
447m
Albert Heijn
De Hovel 19
474m
Aldi
Wethouder de Brouwerstraat 33
941m

Scholen

44 binnen 5 km

RK Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 210 leerlingen
285m
Jenaplanschool De Kleine Akkers
Basisonderwijs · 139 leerlingen
309m
Rooms Katholieke Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 214 leerlingen
759m

Veelgestelde vragen

Over Ralph Bunchestraat 19, Goirle

Welk energielabel heeft Ralph Bunchestraat 19?

De woning aan Ralph Bunchestraat 19 in Goirle heeft energielabel A.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Goirle, maar het is een royale woning met 243 m² woonoppervlak, een groot perceel van 915 m² en energielabel A. De prijs weerspiegelt de kwaliteit en de ruime opzet. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de buurt Grobbendonck om in te wonen?

Grobbendonck is een rustige, groene woonbuurt met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Bewoners geven de buurt een 7,4 en noemen het 'Gied'. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en er is voldoende groen om te wandelen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Vanaf daar kun je naar Tilburg en verder reizen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals RK Basisschool de Regenboog (285 meter) en Jenaplanschool De Kleine Akkers (309 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Goirle of Tilburg, op ongeveer 1,4 kilometer afstand.

Hoeveel onderhoud vraagt een vrijstaande woning uit 1974?

Een woning uit 1974 kan wat onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties. Het energielabel A is gunstig, wat wijst op goede isolatie en een zuinige verwarming. Laat bij bezichtiging de staat van het onderhoud beoordelen. Specifieke details over het onderhoud staan niet in de advertentie.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Grobbendonck?