Vrijstaande woning te koop: Renbaanstraat 33B, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagVrijstaande woningenRenbaanstraat 33B

Renbaanstraat 33B

Scheveningen Badplaats, Den Haag

€ 175.000
Buurt Scheveningen Badplaats, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de rand van de zee

Deze vrijstaande woning aan de Renbaanstraat in Scheveningen Badplaats is een bijzondere vondst. Met een woonoppervlak van 22 m² op een ruim perceel van 133 m² is het een compacte basis. Het energielabel B is netjes voor een bouwjaar 1907. De vraagprijs van €175.000 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde, wat het een opvallende optie maakt in het aanbod van vrijstaande woningen in Den Haag.

Scheveningen Badplaats

De buurt Scheveningen Badplaats is levendig en toeristisch, maar heeft ook een dorps karakter. Een bewoner zegt: "Heerlijk wonen" en noemt de gezellige kleine winkeltjes, al is er ook leegstand in de Keizerstraat. Twee anderen waarderen de sfeer: "Het is heel mooi" en "een erg leuke buurt met leuke mensen". Met 57% koopwoningen en veel eenpersoonshuishoudens is het een gemengde wijk. De buurt Scheveningen Badplaats heeft een hoge bebouwingsdichtheid.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 5 minuten afstand, of naar Hoogvliet iets verderop. Basisscholen zoals Bloemcampschool en De Parachute zijn op loopafstand, al liggen ze net buiten de buurt. Het strand en de boulevard zijn om de hoek, en de gemeente Den Haag biedt alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Oosterom & Verhagen Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 7.955
Woonoppervlakte22m²
Perceeloppervlakte133m²
Bouwjaar1907
EnergielabelB
BuurtScheveningen Badplaats
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Renbaanstraat 33B, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

7.4
Sofie
11-10-2025
Heerlijk wonen

Jammer genoeg laten mensen hun vuil slingeren. Verder is toerisme groot maar bezoekers zijn meestal wel in voor een praatje. Net achter toeristische kust is ‘het dorp’. Gezellig met kleine winkeltjes. De Keizerstraat zou best beter aangegeven kunnen worden. Er is veel leegstand, het zou een gezellige straat kunnen zijn als de prijzen van het vastgoed niet zo hoog zouden zijn. Ik ga voor een gezelligere Keizerstraat die niet te toeristisch is maar wel aansluit bij een toeristengedeelte…

8.9
Julius
16-02-2025
Het is heel mooi maar moeilijk te parkeren hier

Ik vind het hier heel gezellig en leuk om te wonen

8.6
Hassan
15-06-2024
Nou het is een erg leuke buurt met leuke mensen, je hebt veel dingen bereikbaar zoals bussen en trams

Mijn ervaring tot nu toe met de buurt is erg goed, ik heb nooit last gekregen of gehad van iets

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheveningen Badplaats

Inwoners5.675
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Scheveningen Badplaats

Woningvoorraad3.320
Gem. WOZ-waarde€ 406.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen42%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
518m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
672m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
767m

Veelgestelde vragen

Over Renbaanstraat 33B, 'S-Gravenhage