Vrijstaande woning te koop: Rijpersweg 46, Oud Gastel

Rijpersweg 46

Oud Gastel, Halderberge

€ 799.000
Buurt Oud Gastel, Oud GastelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 273m²
273m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oud Gastel

Deze vrijstaande woning aan de Rijpersweg 46 ademt ruimte en rust. Met 273 m² woonoppervlak en een perceel van 470 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Halderberge.

Oud Gastel: een dorpse gemeenschap

Oud Gastel is een dorp waar mensen elkaar kennen en helpen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 9,0 en zegt: "Rustige arbeidsstraat, elkaar helpen wanneer nodig maar toch op zichzelf." Het CBS laat zien dat de buurt gemengd is: veel gezinnen, maar ook veel alleenstaanden en ouderen. De sfeer is gemoedelijk en overzichtelijk. Bekijk ook de pagina over Oud Gastel.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk of Jumbo, beide om de hoek. Basisschool TaLente en Openbare Basisschool De Linde zijn twee straten verder. Het dorp heeft een eigen restaurant op loopafstand, en voor een dagje natuur is het park of plantsoen dichtbij. De gemeente Halderberge biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huispedia en C&R Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 2.927
Woonoppervlakte273m²
Perceeloppervlakte470m²
Bouwjaar1975
EnergielabelA
BuurtOud Gastel
WijkOud Gastel
GemeenteHalderberge

Locatie

Rijpersweg 46, Oud Gastel

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Peggy Goorden
29-12-2024
Rustige arbeidsstraat

Elkaar helpen wanneer nodig maar toch op zichzelf

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Gastel

Inwoners5.820
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Dirk
Markt 21
712m
Jumbo
Dorpsstraat 5
716m
SPAR express
Rijksweg A17
3716m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool TaLente
Basisonderwijs · 365 leerlingen
831m
Openbare Basisschool De Linde
Basisonderwijs · 130 leerlingen
831m
Rooms Katholieke Basisschool De Steiger
Basisonderwijs · 70 leerlingen
2390m

Veelgestelde vragen

Over Rijpersweg 46, Oud Gastel

Welk energielabel heeft Rijpersweg 46?

De woning aan Rijpersweg 46 in Oud Gastel heeft energielabel A.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 273 m² met energielabel A in Oud Gastel. De woning heeft een ruim perceel en een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Oud Gastel om in te wonen?

Oud Gastel is een rustige, dorpse buurt waar bewoners elkaar helpen maar ook privacy respecteren. Er wonen veel gezinnen, maar ook alleenstaanden en ouderen. De voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen zijn dichtbij, en de sfeer is gemoedelijk.