Vrijstaande woning te koop: Roland Holstlaan 6, Bergschenhoek
Verkocht onder voorbehoud
KopenLansingerlandVrijstaande woningenRoland Holstlaan 6

Roland Holstlaan 6

Eilandenbuurt, Lansingerland

€ 1.500.000
Buurt Eilandenbuurt, BergschenhoekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 309m²
309m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Bergschenhoek

Deze vrijstaande woning aan de Roland Holstlaan 6 ademt ruimte en rust. Met 309 m² woonoppervlak en een perceel van 606 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2005 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Lansingerland.

De Eilandenbuurt: een hechte gemeenschap

De buurt Eilandenbuurt is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Onze buurt is een hechte buurt: iedereen die hier woont kent elkaar wel, al niet via via. Iedereen staat paraat voor elkaar om het veilig te houden, en je kunt in vele straten straatbarbecues zien in de zomer." De buurt telt 2.715 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of PLUS, beide op loopafstand. Ook Hoogvliet en Aldi zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Basisscholen zoals Het Palet en IKC Het Avontuur liggen om de hoek, en voortgezet onderwijs is te vinden bij Wolfert Lansing, tien minuten lopen. De gemeente Lansingerland biedt verder ruime park- en recreatiemogelijkheden.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woongeluk Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 4.854
Woonoppervlakte309m²
Perceeloppervlakte606m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtEilandenbuurt
WijkBoterdorp
GemeenteLansingerland

Locatie

Roland Holstlaan 6, Bergschenhoek

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Kim
13-09-2024
Hechte buurt

Onze buurt is een hechte buurt: iedereen die hier woont kent elkaar wel, al niet via via. Iedereen staat paraat voor elkaar om het veilig te houden, en je kunt in vele straten straatbarbecues zien in de zomer. De straten zijn grotendeels schoon, en de basisschool ligt op een steenworp afstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Eilandenbuurt

Inwoners2.715
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 39
703m
PLUS
De Vlashoeck 24-30
703m
Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
1590m

Scholen

82 binnen 5 km

Het Palet
Basisonderwijs
199m
IKC Het Avontuur
Basisonderwijs · 5 leerlingen
199m
Treehouse Tree of Infinity
Basisonderwijs · 18 leerlingen
214m

Veelgestelde vragen

Over Roland Holstlaan 6, Bergschenhoek

Welk energielabel heeft Roland Holstlaan 6?

De woning aan Roland Holstlaan 6 in Bergschenhoek heeft energielabel A.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Bergschenhoek. De woning is met 309 m² woonoppervlak en een perceel van 606 m² echter zeer ruim. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Eilandenbuurt om in te wonen?

De Eilandenbuurt wordt omschreven als een hechte buurt waar bewoners elkaar kennen en voor elkaar klaarstaan. De straten zijn grotendeels schoon en er worden in de zomer straatbarbecues gehouden. De basisschool ligt op loopafstand. Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen.