Vrijstaande woning te koop: Rolderstraat 11, Borger

Rolderstraat 11

Borger Buitengebied, Borger-Odoorn

€ 698.000
Buurt Borger Buitengebied, BorgerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 511m²
511m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Borger

Deze vrijstaande woning aan de Rolderstraat 11 staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Het huis uit 1941 heeft een woonoppervlak van 511 m² en ligt op een enorm perceel van maar liefst 5,2 hectare. De prijs van €698.000 is marktconform voor een woning met zoveel grond. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Borger-Odoorn voor een idee van het aanbod.

Borger Buitengebied

De buurt Borger Buitengebied is dunbevolkt, met 250 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 204, dat is niet stedelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (83%). Het is een rustige omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar. Meer over de buurt Borger Buitengebied lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boni, op zo'n 4 km afstand, of bij Albert Heijn en Aldi, beide ook op ongeveer 4 km. In de buurt zijn diverse scholen: Esdal College Locatie Borger (voortgezet onderwijs) op 4,1 km, en basisscholen zoals OBS Ekkelhof en C.K.C. De Borgh op ruim 4 km. De gemeente Borger-Odoorn biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,1 km en een park op 1,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 698.000
Prijs per m²€ 1.366
Woonoppervlakte511m²
Perceeloppervlakte51877m²
Bouwjaar1941
EnergielabelF
BuurtBorger Buitengebied
WijkBorger
GemeenteBorger-Odoorn

Locatie

Rolderstraat 11, Borger

Buurt statistieken

Gegevens uit Borger Buitengebied

Inwoners250
Mannen50%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Boni
Grote Brink 11a
3924m
Albert Heijn
Hoofdstraat 35
4091m
Aldi
Buinerstraat 8
4426m

Scholen

6 binnen 5 km

Esdal College Locatie Borger
Voortgezet onderwijs · 199 leerlingen
4121m
OBS Ekkelhof
Basisonderwijs · 53 leerlingen
4322m
C.K.C. De Borgh
Basisonderwijs · 182 leerlingen
4381m

Veelgestelde vragen

Over Rolderstraat 11, Borger

Welk energielabel heeft Rolderstraat 11?

De woning aan Rolderstraat 11 in Borger heeft energielabel F.

Is €698.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €698.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 511 m² en een perceel van 5,2 hectare in Borger. Vergelijkbare woningen met zoveel grond zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van woonruimte en landelijke ligging.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is onzuinig, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoog zullen zijn. Het is een oudere woning (bouwjaar 1941) zonder moderne isolatie. Je kunt zelf maatregelen nemen om het energieverbruik te verlagen, zoals het isoleren van dak, muren en vloeren, of het plaatsen van dubbel glas.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,4 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten met de auto. Voor dagelijks woon-werkverkeer is dat een flinke afstand, maar de rust en ruimte van het buitengebied wegen daar voor veel mensen tegenop.