Vrijstaande woning te koop: Ruigeweg 65AH12, Sint Maartensbrug
KopenSchagenVrijstaande woningenRuigeweg 65AH12

Ruigeweg 65AH12

Buitengebied Sint Maartensbrug, Schagen

€ 209.000
Buurt Buitengebied Sint Maartensbrug, Sint MaartensbrugBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Sint Maartensbrug

Deze vrijstaande woning aan de Ruigeweg in Sint Maartensbrug ademt rust en ruimte. Met 153 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabele woning in een landelijke omgeving. De woning uit 1980 is met een prijs van €209.000 marktconform geprijsd voor een vrijstaande woningen in Schagen.

Buitengebied Sint Maartensbrug

De buurt Buitengebied Sint Maartensbrug is een rustige, landelijke buurt met 305 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een buurt waar veel gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op een kilometer afstand ligt. Ook zijn er twee andere SPAR-supermarkten in de buurt. Voor kinderen is er de Openbare Basisschool De Brug, op 838 meter afstand, en de Zwerm op 2,4 kilometer. De gemeente Schagen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,4 kilometer en een restaurant op 2 kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SC Bakker Makelaardij oz BV op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 209.000
Prijs per m²€ 1.366
Woonoppervlakte153m²
Bouwjaar1980
EnergielabelB
BuurtBuitengebied Sint Maartensbrug
WijkSint Maartensbrug
GemeenteSchagen

Locatie

Ruigeweg 65AH12, Sint Maartensbrug

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Sint Maartensbrug

Inwoners305
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Belkmerweg 79 A
1048m
SPAR
Westerduinweg 30
1972m
SPAR
Plein 1945 NR 10
3719m

Scholen

11 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Brug
Basisonderwijs · 64 leerlingen
838m
De Zwerm
Basisonderwijs · 56 leerlingen
2424m
Basisschool De Springschans
Basisonderwijs · 117 leerlingen
3647m

Veelgestelde vragen

Over Ruigeweg 65AH12, Sint Maartensbrug

Welk energielabel heeft Ruigeweg 65AH12?

De woning aan Ruigeweg 65AH12 in Sint Maartensbrug heeft energielabel B.

Is €209.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €209.000 voor een vrijstaande woning van 153 m² met energielabel B in Sint Maartensbrug lijkt marktconform. De woning is gebouwd in 1980 en heeft een goede energieprestatie. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Sint Maartensbrug?

Sint Maartensbrug ligt in een landelijk gebied in de gemeente Schagen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,4 kilometer afstand. De buurt is niet sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 154 adressen per vierkante kilometer. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de omliggende dorpen.