Vrijstaande woning te koop: Schans 16, Hellevoetsluis

Schans 16

Groote Weergors, Voorne aan Zee

€ 1.295.000
Buurt Groote Weergors, HellevoetsluisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 287m²
287m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Schans in Hellevoetsluis ademt ruimte en rust. Met 287 m² woonoppervlak en een perceel van 1195 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Voorne aan Zee.

Groote Weergors: een rustige, groene buurt

De buurt Groote Weergors is een stille wijk met veel groen. Van de 385 inwoners is een groot deel 45 jaar of ouder, wat de buurt een rustig karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een buurt waar je tot rust komt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook de Lidl en PLUS zijn vlakbij. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals OBS 't Schrijverke of Openbare Basisschool de Wateringe, beide op fietsafstand. De gemeente Voorne aan Zee biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Betist Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 4.512
Woonoppervlakte287m²
Perceeloppervlakte1195m²
Bouwjaar1986
EnergielabelA
BuurtGroote Weergors
WijkHellevoet
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Schans 16, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Groote Weergors

Inwoners385
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Evertsenplein 68
797m
Lidl
Hoonaartstraat 27
1106m
PLUS
Moriaanseweg West 56
1186m

Scholen

17 binnen 5 km

Penta Jacob van Liesveldt
Voortgezet onderwijs · 1175 leerlingen
444m
SG Helinium voor Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 53 leerlingen
444m
HELINIUM
Voortgezet onderwijs · 1058 leerlingen
467m

Veelgestelde vragen

Over Schans 16, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Schans 16?

De woning aan Schans 16 in Hellevoetsluis heeft energielabel A.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar gezien de ruime oppervlakte van 287 m², het grote perceel van 1195 m² en het energielabel A is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 29,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type buurt is Groote Weergors?

Groote Weergors is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Van de 385 inwoners is 65% 45 jaar of ouder. Het is een echte gezinsbuurt met veel koopwoningen en een lage stedelijkheidsgraad. De omgevingsadressendichtheid is 948, wat duidt op een rustige woonomgeving.