Vrijstaande woning te koop: Scheerderslaan 6, Wezep
KopenOldebroekVrijstaande woningenScheerderslaan 6

Scheerderslaan 6

Wezep-Oost, Oldebroek

€ 589.500
Buurt Wezep-Oost, WezepBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wezep-Oost

Deze vrijstaande woning aan de Scheerderslaan 6 in Wezep ademt rust en ruimte. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 478 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C en staat in een groene, ruime opzet. De prijs van €589.500 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Oldebroek.

Wezep-Oost: een fijne, rustige buurt

De buurt Wezep-Oost wordt door bewoners gewaardeerd. Een bewoner zegt: "Gezellig en rustig". Een ander noemt het "een fijne en mooie buurt" met vriendelijke buren die elkaar de ruimte geven. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 9,02. Het is een typische gezinsbuurt: veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. De buurt Wezep-Oost is matig stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 1173.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Boni, PLUS, Aldi en Lidl, allemaal op loopafstand. Basisscholen zoals Christelijk Kindcentrum De Schaapskooi en De Uilenhorst zijn twee straten verder, en het Agnieten College voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Oldebroek biedt een rustige woonomgeving met goede voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Keizer Garantiemakelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.500
Prijs per m²€ 3.103
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte478m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtWezep-Oost
WijkWezep
GemeenteOldebroek

Locatie

Scheerderslaan 6, Wezep

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 4 bewoners

9.1
Peter
01-10-2025
Goed

Gezellig de buurt ook

9.6
Peter
30-07-2025
Gezellig

Gezellig en rustig

8.4
Madelene
18-08-2024
Fijne mooie buurt

De buurt waar ik sinds een tijdje woon is een fijne en mooie buurt niet ver vanaf het centrum met leuke winkeltjes. De buren zijn vriendelijke maar laten iedereen wel zijn eige dingetjes doen, erg tevreden!

8.9
manuel
30-06-2024
compact

het is een fijne plek om te wonen je hebt een leuke speeltuin en de winkels zijn ook dichtbij je hebt in de buurt big een paar basisscholen en een middelbare school dus niks mis mee.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wezep-Oost

Inwoners3.630
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Wezep-Oost

Woningvoorraad1.521
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Boni
Zuiderzeestraatweg 522
806m
PLUS
Clematisstraat 3
830m
Aldi
Zuiderzeestraatweg 510
869m

Scholen

15 binnen 5 km

Christelijk Kindcentrum De Schaapskooi
Basisonderwijs · 298 leerlingen
407m
Agnieten College Wezep
Voortgezet onderwijs · 272 leerlingen
512m
De Uilenhorst katholieke brede school
Basisonderwijs · 124 leerlingen
512m

Veelgestelde vragen

Over Scheerderslaan 6, Wezep

Welk energielabel heeft Scheerderslaan 6?

De woning aan Scheerderslaan 6 in Wezep heeft energielabel C.

Is €589.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€658.167) en ook onder de mediaan (€630.000). De gemiddelde prijs per m² in Wezep-Oost is €3.688, wat bij 190 m² neerkomt op €700.720. De prijs is dus aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt.

Hoe snel worden woningen in Wezep-Oost verkocht?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 6 dagen verkocht. Dat is erg snel, wat aangeeft dat de vraag hoog is. Het is daarom verstandig om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de sfeer in de buurt Wezep-Oost?

Bewoners omschrijven de buurt als gezellig, rustig en fijn. De buren zijn vriendelijk maar laten elkaar met rust. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en ouderen, en er is een goede balans tussen rust en levendigheid.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Christelijk Kindcentrum De Schaapskooi (407 m) en De Uilenhorst (512 m). Ook het Agnieten College voor voortgezet onderwijs is dichtbij (512 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is. Dat is prima bereikbaar voor woon-werkverkeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1973. Je kunt verwachten dat de energiekosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A+ en 33,3% label B, dus er zijn zuinigere opties.

Keizer Garantiemakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Keizer Garantiemakelaars
keizergarantiemakelaars.nl
Bekijk
Keizer Garantiemakelaars
garantiemakelaars.nl
Bekijk
Keizer Garantiemakelaars