Vrijstaande woning te koop: Schoolstraat 41, Moergestel
Verkocht onder voorbehoud
KopenOisterwijkVrijstaande woningenSchoolstraat 41

Schoolstraat 41

Omgeving Achterbos/Papenakker, Oisterwijk

€ 915.000
Buurt Omgeving Achterbos/Papenakker, MoergestelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Schoolstraat in Moergestel ademt rust en ruimte. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1245 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1971 heeft energielabel C en staat in een dorpse setting, waar het nog echt landelijk wonen is. De vraagprijs van €915.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oisterwijk.

Buurt Omg. Achterbos/Papenakker

De buurt Omg. Achterbos/Papenakker is een kleine, gezellige wijk waar alles wat je nodig hebt binnen handbereik is. Een bewoner zegt: "Ik heb een goede ervaring met deze buurt. De mensen zijn altijd erg gezellig en gastvrij." De buurt telt zo'n 965 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige, dorpse omgeving. Lees meer over de buurt Omg. Achterbos/Papenakker.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit op 500 meter. Voor de kinderen is BS De Vonder op 10 minuten lopen, of Openbare Basisschool De Bienekebolders op dezelfde afstand. De dagelijkse boodschappen doe je in het centrum van Moergestel, en voor een avondje uit stap je zo het restaurant in. De gemeente Oisterwijk biedt daarnaast nog meer voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Oers Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 915.000
Prijs per m²€ 4.296
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte1245m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtOmgeving Achterbos/Papenakker
WijkDorp Moergestel
GemeenteOisterwijk

Locatie

Schoolstraat 41, Moergestel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Cato
18-08-2024
Een kleine, gezellige buurt, waar alles is wat je nodig hebt.

Ik heb een goede ervaring met deze buurt. Ik ben hier opgegroeid en heb het altijd erg naar mijn zin gehad hier. De mensen zijn altijd erg gezellig en gastvrij, ook is hier alles wat je nodig hebt. Het is niet veel, maar wel precies genoeg. Ik ervaar wel dat ik het fijner had gevonden als er nog bijvoorbeeld een kruidvat in Moergestel zat, maar zoals ik al zei: we hebben hier alles wat ze nodig hebben!

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Achterbos/Papenakker

Inwoners965
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Rootven 38
539m
SPAR
Beekse Bergen 1
4111m
Nettorama
De Kuil 1
4315m

Scholen

12 binnen 5 km

BS De Vonder
Basisonderwijs · 285 leerlingen
870m
Openbare Basisschool De Bienekebolders
Basisonderwijs · 112 leerlingen
870m
P.I. School Hondsberg
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
2841m

Veelgestelde vragen

Over Schoolstraat 41, Moergestel

Welk energielabel heeft Schoolstraat 41?

De woning aan Schoolstraat 41 in Moergestel heeft energielabel C.

Is €915.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €915.000 is aan de hoge kant, maar gezien het royale perceel van 1245 m² en de 213 m² woonoppervlakte is het marktconform voor een vrijstaande woning in Moergestel. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Laat je goed informeren over de staat van het onderhoud.