Vrijstaande woning te koop: Schoterlandseweg 45E, Oudeschoot
KopenHeerenveenVrijstaande woningenSchoterlandseweg 45E

Schoterlandseweg 45E

Oudeschoot, Heerenveen

€ 739.000
Buurt Oudeschoot, OudeschootBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 274m²
274m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oudeschoot

Deze vrijstaande woning uit 2002 staat in het knusse dorpje Oudeschoot, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 274 m² woonoppervlak en een perceel van 555 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De prijs van €739.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Heerenveen om een beeld te krijgen.

De buurt Oudeschoot

Oudeschoot is een dorp met een mix van inwoners, van jong tot oud. De buurt scoort een 7,71 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "De buurt is knus, leuk aangekleed en mooi als jezelf je inbreng daarin toevoegt. Veel sociale controle, maar niet altijd in positieve zin." De meeste woningen zijn eengezinswoningen (95%) en iets meer dan de helft is koop. Het is een rustige, groene omgeving met een eigen supermarkt en snackbar. Lees meer over de buurt Oudeschoot.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op twee straten verder (ruim twee kilometer). Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand (ruim 3,8 km). Basisscholen zoals Albertine Agnesschool en OBS Route 0513 zijn om de hoek (ruim 1,8 km). Het bos ligt op een paar minuten lopen. De gemeente Heerenveen biedt verder alle voorzieningen op iets grotere afstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via StinseMaat makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 2.697
Woonoppervlakte274m²
Perceeloppervlakte555m²
Bouwjaar2002
EnergielabelB
BuurtOudeschoot
WijkJubbega
GemeenteHeerenveen

Locatie

Schoterlandseweg 45E, Oudeschoot

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.7
RS
26-11-2025
Knus dorpje

De buurt is knus, leuk aangekleed en mooi als jezelf je inbreng daarin toevoegt. Veel sociale controle, maar niet altijd in positieve zin. De buurt is via vele wegen en vervoeren te bereiken. Heeft een eigen Snackbar en buurtsuper en een mooi bos waar je heerlijke wandelingen kunt maken op elk moment van het jaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudeschoot

Inwoners1.480
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Oudeschoot

Woningvoorraad657
Gem. WOZ-waarde€ 264.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Sallandlaan 31
2330m
Ekoplaza
Molenplein 10
3802m
Albert Heijn
De Passage 2
3833m

Scholen

25 binnen 5 km

Albertine Agnesschool
Basisonderwijs · 178 leerlingen
1806m
OBS Route 0513
Basisonderwijs · 203 leerlingen
2332m
Christelijke Basisschool Spring!
Basisonderwijs · 128 leerlingen
2397m

Veelgestelde vragen

Over Schoterlandseweg 45E, Oudeschoot

Welk energielabel heeft Schoterlandseweg 45E?

De woning aan Schoterlandseweg 45E in Oudeschoot heeft energielabel B.

Is €739.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, die rond €457.000 ligt. Houd er rekening mee dat dit een zeer ruime vrijstaande woning is met 274 m² woonoppervlak, wat de prijs verklaart. De woningmarkt in Oudeschoot is rustig; er zijn weinig vergelijkbare woningen beschikbaar.