Vrijstaande woning te koop: Sikkelstraat 43, Nieuw-Vennep

Sikkelstraat 43

Nieuw-Vennep West, Haarlemmermeer

€ 990.000
Buurt Nieuw-Vennep West, Nieuw-VennepBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 261m²
261m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Hoogvliet op 477m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Nieuw-Vennep

Deze vrijstaande woning aan de Sikkelstraat ademt ruimte en rust. Met 261 m² woonoppervlak en een perceel van 700 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €990.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

De buurt Nieuw-Vennep West

Nieuw-Vennep West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2870 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van CBS-cijfers is het een typische gezinsbuurt met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De buurt Nieuw-Vennep West heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar met voldoende groen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Openbare Montessorischool De Boog, die op een steenworp afstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Hoogvliet en Jumbo om de hoek, op nog geen vijf minuten lopen. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Het treinstation van Nieuw-Vennep is twee straten verder, op 1,9 km afstand. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder volop voorzieningen zoals parken, restaurants en een bibliotheek.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mooijekind Vleut Makelaars Haarlemmermeer en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 990.000
Prijs per m²€ 3.793
Woonoppervlakte261m²
Perceeloppervlakte700m²
Bouwjaar1973
EnergielabelD
BuurtNieuw-Vennep West
WijkNieuw-Vennep
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Sikkelstraat 43, Nieuw-Vennep

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Vennep West

Inwoners2.870
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Hoogvliet
Kalslagerring 25
477m
Jumbo
De Symfonie 65
495m
Albert Heijn
Handelplein 185
975m

Scholen

41 binnen 5 km

Openbare Montessorischool De Boog
Basisonderwijs · 253 leerlingen
150m
Daltonschool Het Palet
Basisonderwijs · 117 leerlingen
395m
De LinQ
Basisonderwijs · 186 leerlingen
395m

Veelgestelde vragen

Over Sikkelstraat 43, Nieuw-Vennep

Welk energielabel heeft Sikkelstraat 43?

De woning aan Sikkelstraat 43 in Nieuw-Vennep heeft energielabel D.

Is €990.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €990.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Nieuw-Vennep West. De woning heeft 261 m² woonoppervlak en een perceel van 700 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een minder groot perceel.

Hoe oud is de woning en wat is het energielabel?

De woning is gebouwd in 1973 en heeft energielabel D. Dat betekent dat de isolatie en installaties uit die tijd stammen, maar niet extreem verouderd zijn. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 261 m² en een perceel van 700 m². Dat is ruim boven het gemiddelde in de buurt, waar de meeste woningen eengezinswoningen zijn. De woning heeft dus veel binnen- en buitenruimte.

Hoe is de buurt Nieuw-Vennep West?

Nieuw-Vennep West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 2870 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals scholen, supermarkten en een treinstation op 1,9 km.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Openbare Montessorischool De Boog ligt op 150 meter, Daltonschool Het Palet en De LinQ op 395 meter. Ook het voortgezet onderwijs is bereikbaar op 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Nieuw-Vennep ligt op 1,9 km afstand van de Sikkelstraat. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar Amsterdam, Leiden en andere steden reizen.