Vrijstaande woning te koop: Sint Janstraat 26, Veldhoven
KopenVeldhovenVrijstaande woningenSint Janstraat 26

Sint Janstraat 26

Oerle, Veldhoven

€ 1.095.000
Buurt Oerle, VeldhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 238m²
238m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oerle

Deze vrijstaande woning uit 2015 staat in de rustige buurt Oerle, een dorpse wijk in Veldhoven. Met 238 m² woonoppervlak en een perceel van 453 m² biedt het veel ruimte voor een gezin. De woning is modern gebouwd en verkeert in uitstekende staat. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Veldhoven.

Oerle: een dorpse buurt met voorzieningen

Oerle is een buurt met een mix van gezinnen en ouderen. Van de 1.095 woningen is 87% eengezinswoning en 74% koop. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,75 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Veldhoven is een prima buurt, er zijn wel bepaalde wijken zoals 5501 die wel wat onderhoudt kunnen gebruiken." De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Meer over de buurt vind je op de pagina over Oerle.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,4 km afstand, of PLUS op 1,6 km. Kinderen kunnen naar basisschool Sint Jan Baptist op 500 meter, of naar De Brembocht op 1,1 km. Het treinstation ligt op 7,9 km, maar de bushaltes in de buurt bieden verbindingen. De gemeente Veldhoven heeft alle voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brick Vastgoed BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 4.601
Woonoppervlakte238m²
Perceeloppervlakte453m²
Bouwjaar2015
BuurtOerle
WijkOerle
GemeenteVeldhoven

Locatie

Sint Janstraat 26, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Nick vd Meerakker
26-03-2025
Veldhoven is een prima buurt, er zijn wel bepaalde wijken zoals 5501 die wel wat onderhoudt kunnen gebruiken

Veilig, vrij schoon, leuk, Kwa onderwijs, het sondervick is geen goede school… maar dat is echt de school schuld/probleem, het zijn slechte docenten, slechte begeleiding,

Buurt statistieken

Gegevens uit Oerle

Inwoners2.940
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
De Schaatsenmaker 8
1406m
PLUS
Dommelshei 10
1585m
Albert Heijn
Mira 25
1905m

Scholen

23 binnen 5 km

Zuiderbos school voor SO en VSO
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
296m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan Baptist
Basisonderwijs · 273 leerlingen
515m
De Brembocht (2 locaties 't Look en Zilverackers)
Basisonderwijs · 369 leerlingen
1096m

Veelgestelde vragen

Over Sint Janstraat 26, Veldhoven

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar gezien het bouwjaar 2015, de 238 m² woonoppervlak en het perceel van 453 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in Oerle. De woning is modern en verkeert in goede staat, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is niet ongebruikelijk.

Hoe is de buurt Oerle om in te wonen?

Oerle is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en groen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 7,75. Een bewoner noemt het veilig en schoon, maar merkt op dat sommige wijken onderhoud nodig hebben. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loop- of fietsafstand.