Vrijstaande woning te koop: Snoeklaan 231, Voorhout

Snoeklaan 231

Vissenbuurt, Teylingen

€ 1.595.000
Buurt Vissenbuurt, VoorhoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 263m²
263m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze vrijstaande woning aan de Snoeklaan in Voorhout ademt ruimte en rust. Met 263 m² woonoppervlak en een perceel van 520 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Teylingen.

Vissenbuurt: een rustige, groene buurt met veel gezinnen

De Vissenbuurt is een rustige wijk met veel groen en speelplekken. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Mooie buurt met veel kinderen, nooit problemen gehad, altijd leuk wonen en een schone en groene buurt." De buurt telt relatief veel gezinnen met kinderen, en de inkomens zijn doorsnee. Het is een prettige plek om te wonen, zoals ook blijkt uit de hoge waardering. Meer weten? Bekijk de buurt Vissenbuurt.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op loopafstand. Ook Hoogvliet en Albert Heijn zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar een van de basisscholen in de buurt, zoals RK basisschool De Startbaan of R.K. Basisschool Emmaüs, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Teylingen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aangeboden door Geurts Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 6.065
Woonoppervlakte263m²
Perceeloppervlakte520m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtVissenbuurt
WijkVoorhout Oosthout
GemeenteTeylingen

Locatie

Snoeklaan 231, Voorhout

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Sophie
04-07-2025
Mooie buurt met veel kinderen

Nooit problemen met de buurt gehad altijd leuk wonen en een schone en groene buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Vissenbuurt

Inwoners1.525
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Aldi
Oosthoutplein 5
628m
Hoogvliet
Koetsiersweg 7
864m
Albert Heijn
Jacoba van Beierenhof 29
964m

Scholen

34 binnen 5 km

RK basisschool De Startbaan
Basisonderwijs · 128 leerlingen
616m
R.K. Basisschool Emmaüs
Basisonderwijs · 235 leerlingen
621m
Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 167 leerlingen
689m

Veelgestelde vragen

Over Snoeklaan 231, Voorhout

Welk energielabel heeft Snoeklaan 231?

De woning aan Snoeklaan 231 in Voorhout heeft energielabel B.

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij een royale vrijstaande woning van 263 m² met een perceel van 520 m² in een gewilde buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel B is een pluspunt, al zijn de exacte stookkosten afhankelijk van je gebruik.

Hoe is de buurt Vissenbuurt om in te wonen?

De Vissenbuurt is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Bewoners geven aan dat het er schoon en groen is, en dat er nooit problemen zijn. Er wonen relatief veel kinderen, en de buurt heeft een hoge waardering. Het is een fijne plek voor wie op zoek is naar rust en ruimte.