Vrijstaande woning te koop: Spaubeekerstraat 29, Beek
KopenBeekVrijstaande woningenSpaubeekerstraat 29

Spaubeekerstraat 29

Neerbeek, Beek

€ 439.000
Buurt Neerbeek, BeekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Spaubeekerstraat 29 in Beek ademt de rust van een groene, ruime opzet. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 520 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1964 geeft de woning een solide, klassieke uitstraling. De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Beek.

Neerbeek: een dorpse gemeenschap

De woning staat in de buurt Neerbeek, een rustige woonwijk met een dorps karakter. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,5. Een bewoner zegt: "Ik woon nu sinds 2 jaar in Neerbeek en ik ben goed opgevangen. Leuke buurt en voel me hier thuis." De buurt telt zo'n 2360 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (95%) en koopwoningen (85%). Meer weten? Lees over de buurt Neerbeek.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS of Albert Heijn, beide op een kwartier lopen. Voor de kinderen is Basisschool Reuzepas om de hoek, op 10 minuten lopen. Ook het Graaf Huyn College (voortgezet onderwijs) is op loopafstand. De huisartsenpraktijk zit naast de deur, op 500 meter. De gemeente Beek biedt een compleet voorzieningenniveau voor dagelijkse boodschappen en zorg.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Op Heij Assurantiën en Makelaardij o/g B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.000
Prijs per m²€ 2.966
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte520m²
Bouwjaar1964
BuurtNeerbeek
WijkBeek - Spaubeek
GemeenteBeek

Locatie

Spaubeekerstraat 29, Beek

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Mso
30-07-2023
Leuke gezellige buurt

Ik woon nu sinds 2 jaar in Neerbeek en ik ben goed opgevangen. Leuke buurt en voel me hier thuis.

Buurt statistieken

Gegevens uit Neerbeek

Inwoners2.360
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

22 binnen 5 km

PLUS
Markt 62
1361m
Albert Heijn
Wethouder Sangersstraat 174
1417m
PLUS
Zuidhof 11
1502m

Scholen

20 binnen 5 km

Graaf Huyn College
Voortgezet onderwijs · 1316 leerlingen
1280m
Basisschool Reuzepas
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1440m
KC Eigen Wijs
Basisonderwijs · 135 leerlingen
1899m

Veelgestelde vragen

Over Spaubeekerstraat 29, Beek

Is €439.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 148 m² met een perceel van 520 m² in Beek. Het bouwjaar 1964 betekent dat je rekening kunt houden met onderhoud aan installaties en isolatie. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om een beeld te krijgen van de prijsontwikkeling.

Hoe is de buurt Neerbeek om in te wonen?

Neerbeek is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 7,5 en noemen het een leuke, gezellige buurt waar je goed wordt opgevangen. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je een huisartsenpraktijk (500 m) en meerdere supermarkten, zoals PLUS en Albert Heijn op ongeveer 1,4 km. Basisschool Reuzepas en het Graaf Huyn College zijn ook binnen 1,5 km bereikbaar. Het treinstation ligt op 2,8 km.

Hoeveel onderhoud vraagt een huis uit 1964?

Een woning uit 1964 kan vragen om onderhoud aan de installaties (cv-ketel, elektra) en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar label A is zeer zuinig, label G betekent hoge stookkosten verwachten.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 520 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen en er zijn scholen op loopafstand. Het aantal slaapkamers is niet vermeld, maar een vrijstaande woning van dit formaat biedt doorgaans meerdere kamers.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Neerbeek?

Neerbeek heeft een omgevingsadressendichtheid van 830 adressen per km², wat overeenkomt met een matig stedelijk gebied (stedelijkheidsklasse 4). Het is rustiger dan een stad, maar voorzieningen zijn goed bereikbaar.