Vrijstaande woning te koop: Spieghellaan 2, Hilversum
KopenHilversumVrijstaande woningenSpieghellaan 2

Spieghellaan 2

Boomberg, Hilversum

€ 2.150.000
Buurt Boomberg, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 281m²
281m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 310m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning in Hilversum

Deze vrijstaande woning aan de Spieghellaan 2 ademt de sfeer van 1902, met royale ruimtes en een flinke tuin. Met 281 m² woonoppervlak en een perceel van 536 m² is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €2.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hilversum.

Boomberg: een rustige, veilige buurt

De woning ligt in de buurt Boomberg, een wijk die door bewoners als veilig en vertrouwd wordt ervaren. Een bewoner zegt: "Je kan zonder zorgen makkelijk naar huis." Een ander noemt het "een veilige buurt en er gebeurt niet iets hier." De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (twee straten verder) of naar de Dirk op vijf minuten lopen. Ook Albert Heijn en Hoogvliet zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar de Christelijke basisschool De Groen van Prinsterer of de Violenschool, beide op loopafstand. Het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum ligt om de hoek. De gemeente Hilversum biedt verder parken, restaurants en een treinstation op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.150.000
Prijs per m²€ 7.651
Woonoppervlakte281m²
Perceeloppervlakte536m²
Bouwjaar1902
BuurtBoomberg
WijkNoordwest
GemeenteHilversum

Locatie

Spieghellaan 2, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
Emile
23-08-2025
Vertrouwde buurt

Je kan zonder zorgen makkelijk naar huis

8.3
Emile
13-04-2025
Het is een veilige buurt en er gebeurt niet iets hier

Ze zijn heel erg overdreven met echt hun groep op hun manieren

Buurt statistieken

Gegevens uit Boomberg

Inwoners3.185
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boomberg

Woningvoorraad1.618
Gem. WOZ-waarde€ 686.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Aldi
Noordse bosje 23
310m
Dirk
Hilvertshof 69 86
565m
Albert Heijn
Langestraat 53
662m

Scholen

63 binnen 5 km

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
Voortgezet onderwijs · 651 leerlingen
344m
Christelijke basisschool De Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 221 leerlingen
662m
Violenschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
684m

Veelgestelde vragen

Over Spieghellaan 2, Hilversum

Is €2.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.150.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€702.682), maar dat is logisch voor een vrijstaande woning van 281 m². In de buurt zijn de afgelopen tijd 11 woningen verkocht, met een gemiddelde looptijd van 76 dagen. Het is een uniek object, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze staat.

Hoe is de buurt Boomberg om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,19. Ze noemen het veilig en vertrouwd. De buurt heeft veel groen en voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation op 2 km afstand. Het is een rustige wijk.