Vrijstaande woning te koop: Stationsstraat 81, Veghel
KopenMeierijstadVrijstaande woningenStationsstraat 81

Stationsstraat 81

Koolenkampen en Iepenlaan, Meierijstad

€ 1.585.000
Buurt Koolenkampen en Iepenlaan, VeghelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 447m²
447m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Veghel

Deze vrijstaande woning aan de Stationsstraat in Veghel ademt ruimte en luxe. Met 447 m² woonoppervlak op een perceel van 1437 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.585.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Meierijstad.

De buurt Koolenkampen en Iepenlaan

De buurt Koolenkampen en Iepenlaan is een rustige woonwijk met veel groen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een prettige mix van leeftijden zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum de Wijzelaar of OBS de Uilenbrink, beide op tien minuten lopen. De gemeente Meierijstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Korsten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.585.000
Prijs per m²€ 3.546
Woonoppervlakte447m²
Perceeloppervlakte1437m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtKoolenkampen en Iepenlaan
WijkVeghel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Stationsstraat 81, Veghel

Buurt statistieken

Gegevens uit Koolenkampen en Iepenlaan

Inwoners1.015
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Stationsstraat 11
371m
Lidl
De Kempen 60
584m
Aldi
Vlas en Graan 126
678m

Scholen

20 binnen 5 km

SBO de Wissel
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
702m
Kindcentrum de Wijzelaar
Basisonderwijs · 110 leerlingen
758m
OBS de Uilenbrink
Basisonderwijs · 435 leerlingen
861m

Veelgestelde vragen

Over Stationsstraat 81, Veghel

Welk energielabel heeft Stationsstraat 81?

De woning aan Stationsstraat 81 in Veghel heeft energielabel A.

Is €1.585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.585.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 447 m² met een perceel van 1437 m² en energielabel A. In de buurt zijn vergelijkbare woningen schaars, dus de prijs is marktconform voor dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe is de bereikbaarheid van Veghel met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,5 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 2008?

Een woning uit 2008 is relatief modern en heeft doorgaans goed onderhoud. Het energielabel A wijst op goede isolatie en zuinige installaties. Je kunt de komende jaren denken aan regulier schilderwerk en onderhoud van de tuin, maar grote investeringen zijn niet direct nodig.