Vrijstaande woning te koop: Stationsweg 8, Hedel
21 uur geleden ontdekt

Stationsweg 8

Hedel, Maasdriel

€ 875.000
Buurt Hedel, HedelBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hedel

Deze vrijstaande woning aan de Stationsweg in Hedel ademt ruimte en rust. Met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 1017 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft een klassieke indeling en vraagt wellicht om een eigen touch. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €875.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Maasdriel.

Hedel: een dorpse gemeenschap

Hedel is een dorp in de gemeente Maasdriel, met zo'n 4500 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen (91%) en een hoog percentage koopwoningen (75%). Het is een rustige, groene omgeving waar gezinnen en ouderen samenleven. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 612, wat duidt op een ruime opzet.

Leven in de straat

De Stationsweg ligt in een rustige woonwijk, op loopafstand van dagelijkse voorzieningen. Om de hoek vind je Jumbo en Aldi voor de boodschappen, en twee straten verder ligt basisschool De Lispeltuut. Ook basisschool De Pollenhof en De Zaaier zijn vlakbij. Voor een uitgebreider aanbod ben je zo in het centrum van Hedel. Het treinstation ligt op ruim 7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kievit Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 4.289
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte1017m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtHedel
WijkHedel
GemeenteMaasdriel

Locatie

Stationsweg 8, Hedel

Buurt statistieken

Gegevens uit Hedel

Inwoners4.495
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Kasteellaan 5
925m
Aldi
Raadhuis 5-6
988m
Hoogvliet
Ammerzodenseweg 13a
1961m

Scholen

11 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Lispeltuut Jenaplanschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
867m
Basisschool De Pollenhof
Basisonderwijs · 203 leerlingen
911m
School met de Bijbel, De Zaaier
Basisonderwijs · 96 leerlingen
934m

Veelgestelde vragen

Over Stationsweg 8, Hedel

Welk energielabel heeft Stationsweg 8?

De woning aan Stationsweg 8 in Hedel heeft energielabel C.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hedel, maar het grote perceel (1017 m²) en de royale woonoppervlakte (204 m²) rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Omdat het energielabel ontbreekt, is het lastig om de totale woonlasten in te schatten.

Hoe is de buurt Hedel om in te wonen?

Hedel is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De buurt is groen en kindvriendelijk, met basisscholen en supermarkten op loopafstand. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je hebt veel ruimte om je heen. Het is een fijne plek voor wie van een dorpse sfeer houdt.

Wat is er te doen in de omgeving van Stationsweg?

In de directe omgeving vind je Jumbo en Aldi voor dagelijkse boodschappen, en basisscholen als De Lispeltuut en De Pollenhof. Voor uitstapjes kun je naar het centrum van Hedel of de omliggende natuur. Het treinstation is op 7,8 km afstand, dus je bent vooral op de auto aangewezen voor verder weg.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Kievit Makelaardij heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig de woning is.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 1017 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. De exacte indeling van de tuin wordt niet beschreven in de advertentie, maar met zo'n groot perceel is er volop mogelijkheid voor een ruime tuin.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Lispeltuut (867 m), Basisschool De Pollenhof (911 m) en School met de Bijbel, De Zaaier (934 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, op 7,1 km afstand.