Vrijstaande woning te koop: STEENOVEN 12, Meijel
Onder bod

STEENOVEN 12

Buitengebied Steenoven, Peel en Maas

€ 109.000
Buurt Buitengebied Steenoven, MeijelBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 230m²
230m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Meijel

Deze vrijstaande woning aan de Steenoven 12 in Meijel staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 230 m² woonoppervlak en een perceel van 1557 m² is er volop plek voor een gezin of voor wie graag buiten leeft. De woning uit 2001 heeft energielabel B, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van € 109.000 is scherp voor een vrijstaande woningen in Peel en Maas van dit formaat.

Buitengebied Steenoven

De buurt Buitengebied Steenoven is een rustige, landelijke omgeving met 405 inwoners. Het is een buurt waar vooral oudere bewoners en gezinnen wonen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Op de stille wille zitten polen die veral voor veel griezelig heid zorgt omdat we regelmatig sterk drank tegen komen op straat. Ook is het contact met de mensen die nog meer daar wonen slecht." De gemiddelde score is 8,5, wat aangeeft dat de bewoner over het algemeen tevreden is.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op een paar minuten lopen. Ook de Jumbo is om de hoek. Basisschool Den Doelhof ligt twee straten verder. De gemeente Peel en Maas biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maison Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 februari 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 109.000
Prijs per m²€ 474
Woonoppervlakte230m²
Perceeloppervlakte1557m²
Bouwjaar2001
EnergielabelB
BuurtBuitengebied Steenoven
WijkMeijel
GemeentePeel en Maas

Locatie

STEENOVEN 12, Meijel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Marlot
02-01-2025
Saai

Op de stille wille zitten polen die veral voor veel griezelig heid zorgt omdat we regelmatig sterk drank tegen komen op straat. Ook is het contact met de mensen die nog meer daar wonen slecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Steenoven

Inwoners405
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Zonnedauw 6
1305m
Jumbo
Kerkstraat 25
1704m
Coop
Onze Lieve Vrouwestraat 73
7229m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool Den Doelhof
Basisonderwijs · 475 leerlingen
1522m
St Willibrordusschool
Basisonderwijs · 150 leerlingen
3337m
Basisschool De Heihorst
Basisonderwijs · 49 leerlingen
4501m

Veelgestelde vragen

Over STEENOVEN 12, Meijel

Welk energielabel heeft STEENOVEN 12?

De woning aan STEENOVEN 12 in Meijel heeft energielabel B.

Is € 109.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de vraagprijs van € 109.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 230 m² met een perceel van 1557 m². Het bouwjaar 2001 en energielabel B maken het een zuinige woning. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus dit is een scherpe prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Meijel, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation is 16,6 km verderop, dus openbaar vervoer is beperkt. Wel zijn er supermarkten en scholen op loopafstand.